Γιώργος Καραμίχος: «Χρησιμοποιούν το όνομα και τη φωτογραφία μου μέχρι και σε πλατφόρμα στην Ισπανία»

10:36 - 19/10/2024

«Kαι στο Instagram φτιάχνουν κάθε μέρα καινούργιο προφίλ με την φωτογραφία μου» δήλωσε ο Γιώργος Καραμίχος. Ο Γιώργος Καραμίχος φιλοξενήθηκε στο «Πρωίαν σε είδον» με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για τις διαδικτυακές απάτες, οι οποίες που συμβαίνουν ακόμα και στον ίδιο με φωτογραφίες του που χρησιμοποιούνται. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καραμίχος: «Χρησιμοποιούν το όνομα και τη φωτογραφία μου μέχρι και σε πλατφόρμα στην Ισπανία» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Oι ταινίες και το ντοκιμαντέρ που βλέπουν όλοι αυτή την στιγμή στο Netflix

Τζορτζ Μπάλντοκ: Συγκλονίζουν τα λόγια των Πάλμερ Μπράουν και Μάγκνουσον για το θάνατο του συμπαίκτη τους

Η Bella Hadid πόζαρε με κατακόκκινα εσώρουχα στα backstage του σόου της Victoria’s Secret

«Νοσοκομείο» οι Φιλαδέλφεια Σίξερς πριν το παιχνίδι με τους Μιλγουόκι Μπακς στην πρεμιέρα του NBA

22 μελλόνυμφα ζευγάρια εξαπατήθηκαν από το κέντρο εκδηλώσεων στο Κορωπί - «Παραμονή του γάμου το κτήμα ήταν σφραγισμένο»

Athens Kallithea – Παναθηναϊκός: Ταυτοποιήθηκαν 6 άτομα για ρίψη αντικειμένων στο «Απόστολος Νικολαΐδης»