Ελισάβετ Σταμοπούλου: Συγκινεί η σύντροφός του Αίαντα Μανθόπουλου – «Κατέρρευσα γιατί ο χαμός του ήταν μη αναμενόμενος, δεν το έχω δεχτεί ακόμα»

23:48 - 18/10/2024

Έχει περάσει ένας χρόνος από το θάνατο του Αίαντα Μανθόπουλου και το απόγευμα της Πέμπτης 17/10 έγινε το ετήσιο μνημόσυνο στην Παιανία. Αυτό είναι το δεύτερο μνημόσυνο για τον ηθοποιό, το οποίο τελέστηκε από την τελευταία του σύντροφο. Είχε προηγηθεί μνημόσυνο από την πρώην σύζυγο και τα παιδιά του. Η τελευταία σύντροφος του ηθοποιού, Ελισάβετ […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η σύντροφος του Αίαντα Μανθόπουλου: «Κατέρρευσα γιατί ο χαμός του ήταν μη αναμενόμενος και ακόμα δεν το έχω δεχτεί»

Ένας χρόνος έχει περάσει από τον θάνατο του Αίαντα Μανθόπουλου και το απόγευμα της Πέμπτης 17 To άρθρο Συγκινεί η σύντροφος του Αίαντα Μανθόπουλου: «Κατέρρευσα γιατί ο χαμός του ήταν μη αναμενόμενος και ακόμα δεν το έχω δεχτεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Όλγα Κεφαλογιάννη – Μαργαρίτα Μάτσα: Ο διάλογός τους έξω από τα δικαστήρια – «Προσπάθησα μήπως βρείτε μια λύση»

Μίνως Μάτσας: Η αντίδρασή του on camera μετά τα ασφαλιστικά μέτρα της Όλγας Κεφαλογιάννη

Μελίνα Νικολαΐδη – Δημήτρης Φιντιρίκος: Φωτογραφίζονται αγκαλιά σε νέα βραδινή τους έξοδο

Blob Mirrors: Οι ρευστοί καθρέφτες που κάνουν θραύση στη διακόσμηση του σπιτιού

Εφηβεία: Τρεις λόγοι για τους οποίους τα παιδιά απομακρύνονται από τους γονείς τους

8 φράσεις που στην πραγματικότητα είναι σημάδι χειραγώγησης