«Κιτρινίλα και γλίτσα»: Η Ματούλα Ζαμάνη απαντά για τη μπλούζα που έβγαλε στη συναυλία της

23:47 - 18/10/2024

Στο σάλο που προκλήθηκε επειδή έβγαλε την μπλούζα της σε συναυλία, απαντά, με ανάρτησή της, η Ματούλα Ζαμάνη. «Τέμπη, Παλαιστίνη, ενδοοικογενειακή βία. Παιδεραστία, γυναικοκτονίες. Φωτιές, κακοποιημένα ζώα. Αιχμάλωτα βουνά και πεδιάδες, φτωχοποίηση. Διαλυμένο ΕΣΥ, ανθρωποφάγο εγώ. Ιδρωμένη μπλούζα σε στιγμή μέθεξης σε προσωπικό live. 15 μέρες μετά τη συναυλία κιτρινίλα και γλίτσα. Στροφή στο ανούσιο για να κρυφτεί κάτω από το χαλάκι το σημαντικό. Δεν τρώμε κουτόχορτο. Πέσεις μου; Έχω φίλη Ραμόνα Μπούρσι, μα δεν ήξερα ότι έχω τόση δύναμη. Να είμαστε πάντα ο εαυτός μας. Όσο πιο ευάλωτοι, τόσο πιο ελεύθεροι. Σας ευχαριστώ όλους για όλα. Ματούλα (Thank you, Beyonce)» γράφει στη χειμαρρώδη ανά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 22/10/2024

Σαν σήμερα 22 Οκτωβρίου: Το νεύμα του Ανδρέα Παπανδρέου στη Δήμητρα Λιάνη που έμεινε στην ιστορία

Φονική σύγκρουση βαν με φορτηγό στη Βραζιλία – Εννέα νεκροί από κωπηλατική ομάδα

Τις ΗΠΑ «δείχνει» το Ιράν για ενδεχόμενο χτύπημα του Ισραήλ στην Τεχεράνη: Θα φέρουν «την πλήρη ευθύνη»

Αύξηση προστίμων για τη ρίψη ογκωδών αντικειμένων στους δρόμους του δήμου Θεσσαλονίκης

Τουλάχιστον τρεις νεκροί και δεκάδες τραυματίες από ισραηλινό πλήγμα στη Βηρυτό – Εκκενώνεται νοσοκομείο