Ιωάννης Παπαζήσης: Ήρθα στη ζωή να απολαύσω το ταξίδι, δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να με ξαναδείτε

23:09 - 18/10/2024

Αυτό ήρθα να ζήσω και να την κάνω, σχολίασε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννης Παπαζήσης: «Δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να σας θυμάμαι»

«Ήρθα σε αυτή τη ζωή για να απολαύσω αυτό το ταξίδι και δεν θέλω τίποτα άλλο, μέχρι εκεί», είπε ο Ιωάννης Παπαζήσης. Για τη νέα σειρά στην οποία συμμετέχει, «Μαύροι πίνακες», τον ρόλο του σε αυτή τη ζωή, τον γιο του και τον έρωτα, μίλησε σήμερα το πρωί (18.10.2024) στην εκπομπή «Breakfast@Star» ο Ιωάννης Παπαζήσης. ... Περισσότερα To άρθρο Ιωάννης Παπαζήσης: «Δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να σας θυμάμαι» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιωάννης Παπαζήσης: «Ήρθα στη ζωή να απολαύσω το ταξίδι, δεν θέλω να με θυμάστε»

Ο ηθοποιός μίλησε για μια δύσκολη σκηνή που χρειάστηκε να γυρίσει για τη σειρά «Μαύροι πίνακες»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιωάννης Παπαζήσης: «Ήρθα στη ζωή να απολαύσω το ταξίδι, δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να με ξαναδείτε»

Με αφορμή τη συμμετοχής στους «Μαύρους πίνακες» του STAR, o Ιωάννης Παπαζήσης παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Ντάφλο την Παρασκευή.Με αφορμή τη συμμετοχής στους «Μαύρους πίνακες» του STAR, o Ιωάννης Παπαζήσης παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Ντάφλο την Παρασκευή.Μάλιστα, ανάμεσα σε άλλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής μίλησε τόσο για την ηρεμία που νιώθει πια να έχει στη ζωή του όσο και για τον ποιοτικό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιωάννης Παπαζήσης: «Ήρθα στη ζωή να απολαύσω το ταξίδι, δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να με ξαναδείτε»

Με αφορμή τη συμμετοχής στους «Μαύρους πίνακες» του STAR, o Ιωάννης Παπαζήσης παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην […] The post Ιωάννης Παπαζήσης: «Ήρθα στη ζωή να απολαύσω το ταξίδι, δεν θέλω ούτε να με θυμάστε ούτε να με ξαναδείτε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Euroleague: Με «εκτελεστή» Πάντερ η Μπαρτσελόνα έσπασε το αήττητο του Ερυθρού Αστέρα, νίκες για Μονακό και Βιλερμπάν

La Liga: Τρομερή ανατροπή και νίκη για τη Βαγιαδολίδ μετά από 8 αγωνιστικές, 3-2 την Αλαβές

Συνάντηση Φιντάν με εκπροσώπους της Χαμάς - Έδωσε τα συλλυπητήριά του για τον Σινουάρ

Τραμπ για εξόντωση Σινουάρ: Είμαι χαρούμενος που ο Μπίμπι αποφάσισε να κάνει αυτό που έπρεπε να κάνει

Δώδεκα μέλη της ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ παραπέμπουν στην Επιτροπή Δεοντολογίας Γεροβασίλη, Ζαχαριάδη και Γκλέτσο

Wall Street: Διπλό ρεκόρ για Dow Jones και S&P 500 και νικηφόρο σερί 6 εβδομάδων