Εκατομμυριούχος: Παίκτης έδωσε την ηρωική "μάχη" για τις 100.000 ευρώ - Τα κατάφερε;

22:18 - 18/10/2024

"Αν δεν μου "γυάλιζε" κάτι θα σταματούσα, αλλά μου γυαλίζει" δήλωσε ο παίκτης στο "Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος»

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

​Εκατομμυριούχος: Έδωσε την ηρωική «μάχη» για τις 100.000 ευρώ: «Θέλω να το ρισκάρω, ρε Γρηγόρη»

"Αν δεν μου "γυάλιζε" κάτι θα σταματούσα, αλλά μου γυαλίζει" δήλωσε ο παίκτης στο "Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος"

Διαβάστε το στο thebest.gr

​Εκατομμυριούχος – Έδωσε την ηρωική «μάχη» για τις 100.000 ευρώ: «Θέλω να το ρισκάρω, ρε Γρηγόρη»

Απέναντι από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο νέο επεισόδιο για το «Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος» του ΑΝΤ1, το οποίο προβλήθηκε τη νύχτα της Παρασκευής, βρέθηκε ο Δημήτρης προκειμένου να διεκδικήσει το μεγαλύτερο δυνατό χρηματικό ποσό. Απέναντι από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο νέο επεισόδιο για το «Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος» του ΑΝΤ1, το οποίο προβλήθηκε τη νύχτα της Παρασκευής, βρέθηκε ο Δημήτρης προκειμένου να διεκδικήσει το μεγαλύτερο δυνατό χρηματικό ποσό. Έχοντας αρχίσει από την προηγούμενη ημέρα την προσπάθεια του, μιας και μεσολάβησε η απαραίτητη διακοπή λόγω της ολοκλήρωσης του χρόνου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

​Εκατομμυριούχος – Έδωσε την ηρωική «μάχη» για τις 100.000 ευρώ: «Θέλω να το ρισκάρω, ρε Γρηγόρη»

Απέναντι από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στο νέο επεισόδιο για το «Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος» του ΑΝΤ1, το οποίο προβλήθηκε […] The post ​Εκατομμυριούχος – Έδωσε την ηρωική «μάχη» για τις 100.000 ευρώ: «Θέλω να το ρισκάρω, ρε Γρηγόρη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Τετραμερής συνάντηση Μπάιντεν, Σολτς, Στάρμερ και Μακρόν στο Βερολίνο - Επιβεβαίωσαν την ακλόνητη στήριξη στην Ουκρανία

Ουκρανία: Ανταλλαγή 95 αιχμαλώτων πολέμου μεταξύ Μόσχας και Κιέβου

Οlympia Forum V - Ζέττα Μακρή: Οι πέντε από τις 12 φετινές μεταρρυθμίσεις για την εκπαιδευτική διαδικασία είναι ψηφιακές (Εικόνες)

Euroleague: Αγριεμένη Βιλερμπάν, κατάπιε την Μπασκόνια στο τελευταίο πεντάλεπτο - Δείτε αποτελέσματα, πρόγραμμα και κατάταξη

Γιώργος Τσίπρας: Ο Κασσελάκης είναι ένας τυχοδιώκτης, πολιτικός απατεώνας - Θα φύγω από τον ΣΥΡΙΖΑ και απλά υποψήφιος να είναι

Σήμα κινδύνου εκπέμπουν οι μελισσοκόμοι - Εξαφανίστηκε 1 στις 3 μέλισσες παγκοσμίως