Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή του από το συγκρότημα Alcatrash - "Όταν κάτι παύει να μου δίνει χαρά, αποχωρώ"

21:54 - 18/10/2024

Μάλιστα, ευχαρίστησε και τα υπόλοιπα μέλη των Alcatrash για τα 10 χρόνια της συνεργασίας τους

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή από τους Alcatrash λίγο πριν την πρεμιέρα με τον Νίκο Μουτσινά

Μέσα από τα social media επέλεξε ο Ανδρέας Βούλγαρης, το βράδυ της Παρασκευής, να μοιραστεί τα επαγγελματικά του νέα με τους διαδικτυακούς του φίλους. Μέσα από τα social media επέλεξε ο Ανδρέας Βούλγαρης, το βράδυ της Παρασκευής, να μοιραστεί τα επαγγελματικά του νέα με τους διαδικτυακούς του φίλους. Πιο συγκεκριμένα, μέσα από μια ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο νεαρός καλλιτέχνης που γνωρίσαμε μέσα από τους Alcatrash και την εκπομπή «Καλό μεσημεράκι» του Νίκου Μουτσινά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή από τους Alcatrash λίγο πριν την πρεμιέρα με τον Νίκο Μουτσινά

Μέσα από τα social media επέλεξε ο Ανδρέας Βούλγαρης, το βράδυ της Παρασκευής, να μοιραστεί τα επαγγελματικά του νέα με […] The post Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή από τους Alcatrash λίγο πριν την πρεμιέρα με τον Νίκο Μουτσινά appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή του από το συγκρότημα Alcatrash – «Όταν κάτι παύει να μου δίνει χαρά, αποχωρώ»

Ο Ανδρέας Βούλγαρης το απόγευμα της Παρασκευής 18/10 αποφάσισε να ανακοινώσει την αποχώρησή του από το To άρθρο Ανδρέας Βούλγαρης: Ανακοίνωσε την αποχώρησή του από το συγκρότημα Alcatrash – «Όταν κάτι παύει να μου δίνει χαρά, αποχωρώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Γιώργος Τσίπρας: Ο Κασσελάκης είναι ένας τυχοδιώκτης, πολιτικός απατεώνας - Θα φύγω από τον ΣΥΡΙΖΑ και απλά υποψήφιος να είναι

Σήμα κινδύνου εκπέμπουν οι μελισσοκόμοι - Εξαφανίστηκε 1 στις 3 μέλισσες παγκοσμίως

Θεσσαλονίκη: Τρελή πορεία οχήματος στο κέντρο της πόλης - "Πήρε σβάρνα" μοτοσικλέτες, πινακίδα και κατάστημα

Λίαμ Πέιν: "Θέλω να ξέρεις ότι σε αγάπησα άνευ όρων και ολοκληρωτικά", γράφει η σύντροφός του

Λέσβος: Δύο νέα πρόσωπα μπαίνουν στο "κάδρο" μετά από νέα καταγγελία της 14χρονης

Απίστευτος Γολγοθάς για 78χρονο: Μπήκε φυλακή για το βιασμό των εγγονιών του και εν συνεχεία αθωώθηκε