Ο Χάρης Δούκας για τον γάμο του: «Είμαι πανέτοιμος, θέλουμε να είναι όλοι εκεί»

19:09 - 18/10/2024

Οι εσωκομματικές εκλογές στο ΠΑΣΟΚ τελείωσαν, και πλέον ο επόμενος στόχος του Χάρη Δούκα είναι ο γάμος του. Ο Χάρης Δούκας, παντρεύεται αύριο Σάββατο 19 Οκτωβρίου την αγαπημένη του Γεωργία Πολυτάνου με θρησκευτικό γάμο στην Θήβα, τόπο καταγωγής της νύφης. Ο Δήμαρχος Αθναίων, μίλησε για το ευτυχές γεγονός στην κάμερα της εκπομπής Buongiorno, που προβλήθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Ο Χάρης Δούκας για τον γάμο του: «Είμαι πανέτοιμος, θέλουμε να είναι όλοι εκεί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Δούκας: "Είμαι πανέτοιμος για τον γάμο μου, θέλουμε να είναι όλοι εκεί" - Όλες οι λεπτομέρειες

Το ζευγάρι θα ενωθεί υπό τα ιερά δεσμά του γάμου στην Θήβα, όπου είναι και ο τόπος καταγωγής της νύφης, Γεωργίας Πολυτάνου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Η Χεζμπολάχ ανακοίνωσε ότι χτύπησε με πυραύλους και ρουκέτες τη Χάιφα

Κώστας Αρζόγλου: «Στη σάτιρα δεν υπάρχουν όρια, να είσαι αστείος χωρίς να είσαι γελοίος»

«Κυνηγοί» παιδόφιλων στήνουν διαδικτυακές παγίδες – Ξυλοκόπησαν άγρια αστυνομικό

12χρονη στις ΗΠΑ αυτοκτόνησε από διαδικτυακό «αρπακτικό» που την εκβίαζε για γυμνές φωτογραφίες

Εφές – Ολυμπιακός live: Εύκολο ερυθρόλευκο προβάδισμα

Έφτασαν τους 74.000 οι Ρώσοι στρατιώτες που έχουν χάσει τη ζωή τους στην Ουκρανία