Λαμία: «Καλύτερα να πέθαινα εγώ», λέει ο 84χρονος που προκάλεσε το θανατηφόρο τροχαίο με θύμα τον γιατρό, πατέρα 4 παιδιών

18:27 - 18/10/2024

Ο 47χρονος έφυγε από το νοσοκομείο γύρω στις 12 το μεσημέρι και λίγα λεπτά αργότερα συνέβη το θανατηφόρο τροχαίο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Καλύτερα να πέθαινα εγώ», λέει ο 84χρονος που χτύπησε θανάσιμα με το αγροτικό τον 47χρονο χειρούργο στη Λαμία

Στον απόλυτο θρήνο έχει βυθιστεί η Λαμία μετά το τροχαίο δυστύχημα που έγινε χθες το πρωί (17.10.2024), με αποτέλεσμα να αφήσει την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο ο 47χρονος μοτοσικλετιστής, χειρούργος και πατέρας 4 παιδιών. Το τροχαίο δυστύχημα έγινε όταν ο 47χρονος επέστρεφε στο σπίτι του μετά από εφημερία που είχε στο νοσοκομείο της Λαμίας. ... Περισσότερα To άρθρο «Καλύτερα να πέθαινα εγώ», λέει ο 84χρονος που χτύπησε θανάσιμα με το αγροτικό τον 47χρονο χειρούργο στη Λαμία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

ΒΒC: Κάθε εβδομάδα σκοτώνονται 1.000 Ρώσοι στην Ουκρανία - Έφτασαν τις 74.000 οι απώλειες

Πώς να βελτιώσετε τη σεξουαλική σας σχέση όταν θέλετε διαφορετικά πράγματα στο κρεβάτι

Τιμ Γκρόβερ: Στην Ακρόπολη ο γυμναστής των Τζόρνταν, Μπράιαντ και γκουρού της αυτοβελτίωσης - Φωτογραφίες

Μπάιντεν: Έχω κατανοήσει, σχετικά, το πώς και πότε θα επιτεθεί το Ισραήλ στο Ιράν

Η Ρωσία θέλει να απαγορεύσει την «προπαγάνδα για τη ζωή χωρίς παιδιά»

«Όλες οι γυναίκες στο γήπεδο για δωρεάν μαστογραφία» - Το κάλεσμα του ΟΦΗ μέσω της οικογένειας του Ταξιάρχη Φούντα