Καλάβρυτα: «Έσπασα με το πόδι μου το παρμπρίζ για να βγουν τα παιδιά» – Τι λέει ο οδηγός του ΚΤΕΛ

14:19 - 18/10/2024

Ο οδηγός του ΚΤΕΛ που έπεσε στη χαράδρα στα Καλάβρυτα εξηγεί τι συνέβη και το λεωφορείο κατέληξε στη χαράδρα

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καλάβρυτα: Eσπασα με το πόδι το παρμπρίζ για να βγουν οι μαθητές, λέει ο οδηγός του ΚΤΕΛ που ανετράπη

Μέσα στο λεωφορείο επέβαιναν πέντε μαθητές, δύο εκπαιδευτικοί και ταξιδιώτες που πήγαιναν στα Καλάβρυτα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Καλάβρυτα: "Έσπασα με το πόδι το παρμπρίζ για να βγουν οι μαθητές" - Αποκαλύπτει ο οδηγός του λεωφορείου που ανετράπη (Εικόνες)

Οι περισσότεροι από τους επιβάτες επικοινώνησαν με τους οικείους τους λέγοντάς τους πως είναι καλά, αν και βέβαια οι περισσότεροι είχαν υποστεί σοκ από το τροχαίο ατύχημα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

O οδηγός του λεωφορείου στα Καλάβρυτα: «Έσπασα με το πόδι μου το παρμπρίζ για να βγουν οι μαθητές» (vid)

Υποστηρίζει πως η εκτροπή από την πορεία του οχήματος έγινε όταν ο ίδιος προσπάθησε να αποφύγει άλλο όχημα.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Τα συγκινητικά λόγια της συντρόφου του Αίαντα Μανθόπουλου: «Με δυσκολία συνεχίζω τη ζωή μου»

Ο Γιαμάλ είναι το ακλόνητο φαβορί για τον τίτλο του Golden Boy

«Στενή και γεμάτη εμπιστοσύνη» η σχέση Γερμανίας και ΗΠΑ – «Δεν ήταν πάντα δεδομένη», είπε ο Σολτς στον Μπάιντεν

Χεζμπολάχ – Χαμάς: Οι ηγέτες που δολοφονήθηκαν από το Ισραήλ σε ένα χρόνο πολέμου

Ακτινίδιο: «Πρεμιέρα» για την ποικιλία Hayward

Σούζαν Ιτον: «Ακόμα και σήμερα τα παιδιά της δεν ξέρουν ότι βιάστηκε» λέει στο in η δικηγόρος της οικογένειας