O Νίκολας Κέιτζ σε γνωστή ταβέρνα στον Πειραιά: «Τιμή μου να τον υποδεχθώ στο μαγαζί μου»

13:01 - 18/10/2024

Στην Ελλάδα βρίσκεται το τελευταίο διάστημα ο σταρ του Χόλιγουντ, Νίκολας Κέιτζ για χάρη των γυρισμάτων της νέας του ταινίας.  Η νέα του ταινία, με τίτλο «The Carpenter’s Son» βρίσκεται «στα σκαριά» και ο πρωταγωνιστής Νίκολας Κέιτζ, είναι στην Ελλάδα με νέο look και απολαμβάνει τον ήλιο, τη φιλοξενία και το φαγητό της χώρας. Θαυμαστές ... Περισσότερα To άρθρο O Νίκολας Κέιτζ σε γνωστή ταβέρνα στον Πειραιά: «Τιμή μου να τον υποδεχθώ στο μαγαζί μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Σωκράτης Φάμελλος: Περιοδεία στη Λάρισα για τον υποψήφιο πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ – «Πάμε με το “εμείς”, όχι με το “εγώ”»

Συνάντηση Σολτς – Μπάιντεν: «Χάρη στη βοήθειά σας η Ουκρανία αντιστέκεται στην ιμπεριαλιστική Ρωσία»

Ολοκληρώθηκε το ετήσιο μνημόσυνο του Αίαντα Μανθόπουλου - «Δεν το έχω δεχτεί» λέει η σύντροφός του

Η Βόρεια Κορέα έστειλε επίλεκτες δυνάμεις στη Ρωσία, λέει η Σεούλ – «Θα αναπτυχθούν 12.000 στρατιώτες στην Ουκρανία»

Γεμάτες από καρχαρίες οι ελληνικές θάλασσες – Έχουν καταγραφεί 33 διαφορετικά είδη

Πάρτι στο Χ για το συνέδριο ΣΥΡΙΖΑ – «Σε εγκαταλελειμμένο Τσίρκο ίσως», λέει ο Πέτρος Παππάς