Παύλος Πολάκης: Ο Κασσελάκης συμπεριφέρεται σαν «Βασιλάκης Καΐλας», διαφωνώ με τον μικρό ΣΥΡΙΖΑ παρακολούθημα της κεντροαριστεράς

12:18 - 18/10/2024

Προκαλώ και δημόσια τον Κασσελάκη να προχωρήσουμε σε ένα ντιμπέιτ που να αντιπαραθέσουμε τις ιδέες μας, είπε ο βουλευτής Χανίων

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πολάκης για Κασσελάκη: "Συμπεριφέρεται σαν Βασιλάκης Καΐλας - Τον καλώ δημόσια σε debate"

«Εγώ δεν θέλω να τον αποκλείσω - Θέλω να τον νικήσω, διότι θέλω να ηττηθεί το απολιτίκ πράγμα το οποίο εκπέμπει», λέει για τον Στέφανο Κασσελάκη ο Παύλος Πολάκης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νέο «χτύπημα» Πολάκη σε Κασσελάκη: «Συμπεριφέρεται σαν Βασιλάκης Καΐλας - Τον καλώ δημόσια σε debate»

Απανωτά είναι τα «χτυπήματα» του Παύλου Πολάκη κατά του Στέφανου Κασσελάκη. Μία ημέρα αφότου τον αποκάλεσε «πράγμα», σήμερα ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ επανήλθε, δηλώνοντας ότι ο έκπτωτος πρόεδρος «συμπεριφέρεται σαν Βασιλάκης Καΐλας». «Έχω τοποθετηθεί καθαρά. Εγώ δεν θέλω να τον αποκλείσω. Θέλω να τον νικήσω, διότι θέλω να ηττηθεί το απολιτίκ πράγμα το οποίο εκπέμπει. ... Περισσότερα To άρθρο Νέο «χτύπημα» Πολάκη σε Κασσελάκη: «Συμπεριφέρεται σαν Βασιλάκης Καΐλας - Τον καλώ δημόσια σε debate» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ο Μεντιλίμπαρ τον σέβεται και τον υπολογίζει αυτόν τον παίκτη...

Σάρον Όσμπορν: Η ανάρτησή της για τον Λίαμ Πέιν - Όλοι σε απογοητεύσαμε, γράφει

Εμπορία Ανθρώπων: Ομάδα Εργασίας κατά του «αόρατου» εγκλήματος θα συστήσει η Σοφία Βούλτεψη

Μητσοτάκης: Συναντήθηκε με τον Μητροπολίτη Βελγίου Αθηναγόρα

Πόλεμος στην Ουκρανία: Η Πιονγκγιάνγκ απέστειλε απόσπασμα 1.500 στρατιωτών στη Ρωσία, αποκαλύπτει η Σεούλ

Σε αυτή τη χώρα ο μισογυνισμός θεωρείται κίνητρο για εγκλήματα μίσους