Έλενα Χριστοπούλου για Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Άνθρωπος είμαι, θυμώνω και κακιώνω»

12:00 - 18/10/2024

Η Έλενα Χριστοπούλου μίλησε για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και τα συναισθήματά της για εκείνη, στο πέρασμα των χρόνων. Η Έλενα Χριστοπούλου μίλησε για όλα στο Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου. Η γνωστή booker μοντέλων μίλησε για την τηλεοπτική της εμπειρία, το GNTM αλλά και τις σχέσεις της με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου μετά το επαγγελματικό ... Περισσότερα To άρθρο Έλενα Χριστοπούλου για Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Άνθρωπος είμαι, θυμώνω και κακιώνω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Χριστοπούλου για τη λήξη συνεργασίας με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Άνθρωπος είμαι και θυμώνω και κακιώνω

Oι δύο γυναίκες πέρα από την επαγγελματική τους συνεργασία διατηρούσαν εδώ και πολλά χρόνια μία στενή φιλία

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ειρήνη Αγαπηδάκη: Η καταπολέμηση της παχυσαρκίας είναι εθνικός στόχος

Τσατραφύλλιας: Τσουχτερό κρύο το Σαββατοκύριακο με θερμοκρασίες υπό το μηδέν - Έρχονται τα πρώτα χιόνια

Πάνοπλη η ΑΕΚ για το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

Μαρία Συρεγγέλα: «Οι θέσεις της Ελλάδας για το Κυπριακό ταυτίζονται διαχρονικά με αυτές με της Κύπρου»

ΟΔΔΗΧ: Δημοπρασία έντοκων γραμματίων 500 εκατ. ευρώ στις 23 Οκτωβρίου – Διάθεση και σε φυσικά πρόσωπα

Βασιλιάς Κάρολος: Υπό καταρρακτώδη βροχή έφτασε στην Αυστραλία μαζί με την Καμίλα