Χρίστος Αντωνιάδης: Απαντά στις φήμες διαζυγίου από τη σύζυγό του, Αφροδίτη Τσώνου

14:57 - 17/10/2024

Ο Χρίστος Αντωνιάδης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και μίλησε για όλα. Ο λαϊκός τραγουδιστής μεταξύ άλλων, απάντησε και στα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να προχωρά σε διαζύγιο με την επί χρόνια σύζυγό του, Αφροδίτη Τσώνου ενώ αποκάλυψε ποιο τραγούδι αρνήθηκε να ερμηνεύσει και το είδε στη συνέχεια να γίνεται τεράστια επιτυχία. «Δεν έχω […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρίστος Αντωνιάδης: Απαντά για τις φήμες χωρισμού από τη σύζυγό του – «Μου λείπουν οι στιγμές που χάνω με τα παιδιά μου»

Ο Χρίστος Αντωνιάδης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στη δημοσιογράφο, Κατερίνα Νινιού. Ο λαϊκός To άρθρο Χρίστος Αντωνιάδης: Απαντά για τις φήμες χωρισμού από τη σύζυγό του – «Μου λείπουν οι στιγμές που χάνω με τα παιδιά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Αδελφός Στέλιου Διονυσίου: «Πρώτη φορά ακούω ότι το σπίτι του βγαίνει σε πλειστηριασμό»

Χάρης Δούκας & Γεωργία Πολυτάνου: Αντίστροφη μέτρηση για τον γάμο τους στη Θήβα – Δείτε το προσκλητήριο

Έβελυν Καζαντζόγλου: Με wide leg τζιν και σακάκι με ρίγες στο κέντρο της Αθήνας

Liam Payne: Το τελευταίο του βίντεο στα social media πριν πεθάνει – «Θα είναι μια ωραία μέρα»

Γεμιστές μελιτζάνες με χαμηλές θερμίδες και υδατάνθρακες

Πώς να διακοσμήσεις το σπίτι σου την περίοδο του Halloween