Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί, αλλά έγινε

13:18 - 17/10/2024

Θεωρώ πως είναι θέλημα Θεού, αναφέρει

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: "Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί, αλλά έγινε"

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε για την εγκυμοσύνη της, η οποία αποτέλεσε έκπληξη, καθώς της είχαν πει ότι λόγω χημειοθεραπειών δεν θα μπορούσε να αποκτήσει παιδί - Δείτε το βίντεο με όλα όσα αποκάλυψε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί»

Καλεσμένη στην εκπομπή Buongiorno βρέθηκε νωρίτερα σήμερα (17/10) η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου. Η πρώην παίκτρια του My Style Rocks και του […] The post Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί αλλά έγινε»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου ήταν καλεσμένη της εκπομπής «Buongiorno», το πρωί της Πέμπτης. Η πρώην παίκτρια του To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Λόγω των χημειοθεραπειών μου είχαν πει πως είναι αδύνατον να κάνω παιδί αλλά έγινε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Νάντια Μπουλέ: «Θα έχω μαζί μου την 3 ετών κόρη μου στην περιοδεία με το Σικάγο στην Ευρώπη»

Ζέττα Μακρή για διαγραφές φοιτητών: Υπάρχουν μέσα ελέγχου για έναν καθηγητή που «κόβει» τους φοιτητές στο μάθημά του

Πόλεμος στο Ισραήλ: Χτύπημα στην κεντρική Γάζα, πληροφορίες πως σκοτώθηκε ο Γιαχία Σινουάρ

Μιλένα Αποστολάκη: Θα θυμάμαι τη Βάσω Παπανδρέου για τον δυναμισμό και το θάρρος της γνώμης της

EKT: Μείωση των επιτοκίων κατά 25 μονάδες βάσης – Η τρίτη για φέτος

Λίαμ Πέιν: Η στιγμή που επιστρέφει στο δωμάτιο του ξενοδοχείου πριν τη μοιραία πτώση από το μπαλκόνι - Δείτε τη φωτογραφία