Βάσω Παπανδρέου: Πέθανε η πρώην υπουργός του ΠΑΣΟΚ

13:18 - 17/10/2024

Το Σάββατο το μεσημέρι η κηδεία της στα Βαλιμίτικα Αιγίου - Η πρώην υπουργός τα τελευταία χρόνια αντιμετώπιζε σοβαρά προβλήματα υγείας

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσω Παπανδρέου: Πέθανε σε ηλικία 80 ετών η πρώην υπουργός του ΠΑΣΟΚ - Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας

Ήταν Επίτροπος της Ελλάδας στην Ευρωπαϊκή Ένωση από το 1989 έως το 1993

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βάσω Παπανδρέου: Πέθανε η πρώην υπουργός του ΠΑΣΟΚ

Η Βάσω Παπανδρέου υπήρξε πρώην υπουργός και στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, επί σειρά ετών - «Έφυγε» σε ηλικία 80 ετών

Διαβάστε το στο tanea.gr

Πέθανε η Βάσω Παπανδρέου – Ιστορικό στέλεχος και Υπουργός του ΠΑΣΟΚ

Το ιδρυτικό και ιστορικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ Βάσω Παπανδρέου πέθανε σε ηλικία 80 ετών, μετά από τα σοβαρά προβλήματα υγείας, που αντιμετώπιζε τα τελευταία χρόνια. Η κηδεία της θα γίνει το Σάββατο 19 Οκτωβρίου στον τόπο καταγωγής της, τα Βαλιμίτικα Αιγίου. Είχε διατελέσει βουλευτής και υπουργός του ΠΑΣΟΚ, του οποίου ήταν κορυφαίο στέλεχος επί σειρά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βάσω Παπανδρέου: Πέθανε η πρώην υπουργός σε ηλικία 80 ετών- Στα Βαλιμίτικα Αιγίου η κηδεία της

Θλίψη για την απώλεια της πρώην υπουργού. Τον θάνατό της ανακοίνωσε ο θεράπων γιατρός της Παναγιώτης Λούσκος, με ανάρτηση στο Facebook.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πέθανε η Βάσω Παπανδρέου, πρώην υπουργός και κορυφαίο στέλεχος του ΠΑΣΟΚ

Πέθανε η Βάσω Παπανδρέου σε ηλικία 80 ετών. Ήταν πρώην υπουργός και κορυφαίο στέλεχος του ΠΑΣΟΚ. To άρθρο Πέθανε η Βάσω Παπανδρέου, πρώην υπουργός και κορυφαίο στέλεχος του ΠΑΣΟΚ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Νάντια Μπουλέ: «Θα έχω μαζί μου την 3 ετών κόρη μου στην περιοδεία με το Σικάγο στην Ευρώπη»

Ζέττα Μακρή για διαγραφές φοιτητών: Υπάρχουν μέσα ελέγχου για έναν καθηγητή που «κόβει» τους φοιτητές στο μάθημά του

Πόλεμος στο Ισραήλ: Χτύπημα στην κεντρική Γάζα, πληροφορίες πως σκοτώθηκε ο Γιαχία Σινουάρ

Μιλένα Αποστολάκη: Θα θυμάμαι τη Βάσω Παπανδρέου για τον δυναμισμό και το θάρρος της γνώμης της

EKT: Μείωση των επιτοκίων κατά 25 μονάδες βάσης – Η τρίτη για φέτος

Λίαμ Πέιν: Η στιγμή που επιστρέφει στο δωμάτιο του ξενοδοχείου πριν τη μοιραία πτώση από το μπαλκόνι - Δείτε τη φωτογραφία