Θοδωρής Κατσαφάδος για τον θάνατο του αδερφού του: Ένιωθα τύψεις για πολλά χρόνια, αυτή η στιγμή άλλαξε τη ζωή μου

09:18 - 17/10/2024

Εγώ βρήκα τη χειροβομβίδα και ακόμα και τώρα σκέφτομαι «γιατί να τη βρω, γιατί να την δώσω στον αδελφό μου;» πρόσθεσε 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Κατσαφάδος για τον θάνατο του αδερφού του: "Ένιωθα τύψεις για πολλά χρόνια, αυτή η στιγμή άλλαξε τη ζωή μου"

«Εγώ βρήκα τη χειροβομβίδα και ακόμα και τώρα σκέφτομαι "γιατί να τη βρω, γιατί να την δώσω στον αδελφό μου;"» αποκάλυψε ο Θοδωρής Κατσαφάδος - Δείτε το βίντεο με όσα είπε ο γνωστός ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θοδωρής Κατσαφάδος για την απώλεια του αδερφού του: Είναι κάτι που είναι έξω από τη λογική

“Τότε που συνέβη αυτό, αν ζούσαμε στο σήμερα αυτό το γεγονός, θα έπρεπε να με στείλουν κάπου να βοηθηθώ” δήλωσε ο Θοδωρής Κατσαφάδος. Ο Θοδωρής Κατσαφάδος ήταν καλεσμένος στην Αθηναΐδα Νέγκα στο “Καλύτερα Αργά” και μίλησε για την τραγική απώλεια του αδερφού του. Πιο συγκεκριμένα, ο Θοδωρής Κατσαφάδος εκμυστηρεύτηκε αρχικά πως «στην περίπτωση του αδελφού ... Περισσότερα To άρθρο Θοδωρής Κατσαφάδος για την απώλεια του αδερφού του: Είναι κάτι που είναι έξω από τη λογική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Συμπλοκή Πακιστανών και Αλβανών κρατουμένων στις φυλακές Δομοκού - Επτά τραυματίες

Μία από τις πιο ευχάριστες ειδήσεις που ακούσαμε τον τελευταίο καιρό!

Drake: Οι θαυμαστές του τον τρολάρουν για το νέο του λουκ - Περνάει κρίση μέσης ηλικίας, γράφουν στο Twitter

Ατύχημα σε παιδική χαρά στην Αλεξανδρούπολη - Με κακώσεις στο κεφάλι 1,5 ετών παιδάκι

Οι ευεργετικές ιδιότητες της ρίγανης και του ριγανελαίου

Λίαμ Πέιν: Βίντεο της πρώην του, λίγες μέρες πριν από τον θάνατό του - «Σας φαίνεται φυσιολογικό αυτό;»