Οδηγός λεωφορείου στην Αττική βρίζει χυδαία επιβάτες – Τι θα μου κάνεις μ@@η β@@@@@@η

18:55 - 16/10/2024

Αποτροπιασμό προκαλεί η συμπεριφορά ενός οδηγού λεωφορείου στην Αττική που διαπληκτίζεται με επιβάτες βρίζοντας τους χυδαία. Οι ύβρεις που βγαίνουν από το στόμα του οδηγού λεωφορείου, αναγκάζουν ορισμένους να ανοίξουν τα κινητά τους τηλέφωνα για να καταγράψουν εικόνα και κυρίως τον ήχο. -Να μου κ… τον π… και οι δύο ησυχία είπα. -Πώς μιλάτε έτσι ... Περισσότερα To άρθρο Οδηγός λεωφορείου στην Αττική βρίζει χυδαία επιβάτες – Τι θα μου κάνεις μ@@η β@@@@@@η δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Συναγερμός στο Ισραήλ: Ήχησαν σειρήνες σε όλη τη χώρα – Εκτόξευσε ρουκέτες η Ισλαμική Τζιχάντ

Η Ολλανδία σκέφτεται να στέλνει στην Ουγκάντα μετανάστες χωρίς άδεια παραμονής

Αντώνης Σαμαράς: Λύσεις «άδικες και καταστροφικές» ακούγεται ότι «μαγειρεύονται» για την Κύπρο εκ παραλλήλου με το Αιγαίο

Στις 30 Οκτωβρίου η κηδεία του Τζορτζ Μπάλντοκ στην Αγγλία - Έτοιμα από τον Παναθηναϊκό για αναβολή του αγώνα κόντρα στον Ατρόμητο

Κότα ανέβηκε σε κολώνα κοντά σε καλώδια ρεύματος στην Ερέτρια - Φωτογραφίες από την επιχείρηση διάσωσης

Προπηλακισμοί και σπρωξίματα στην τοπική Καλλιθέας του ΣΥΡΙΖΑ από Kasselistas άλλων περιοχών