Απεργία πείνας από Τούρκο δημοσιογράφο στα Χανιά - Ζητάει να μην απελαθεί στην πατρίδα του

17:10 - 16/10/2024

Ο Τούρκος δημοσιογράφος και συγγραφές Ali Ercan Gokoglu ο οποίος βρίσκεται σε απεργία πείνας επ’ αόριστον από τις 5 Οκτωβρίου 2024 στα Χανιά ζητά να αρθεί διαταγή απέλασης που εκδόθηκε από την Αστυνομική Διεύθυνση και να γίνει δεκτό το αίτημα του για χορήγηση πολιτικού ασύλου Όπως ο ίδιος αναφέρει σε επιστολή του, είναι δημοσιογράφος και ... Περισσότερα To άρθρο Απεργία πείνας από Τούρκο δημοσιογράφο στα Χανιά - Ζητάει να μην απελαθεί στην πατρίδα του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χανιά: Απεργία πείνας από Τούρκο δημοσιογράφο - Ζητά να μην απελαθεί και να του χορηγηθεί πολιτικό άσυλο

Στην Τουρκία κινδυνεύει η ζωή μου, τονίζει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χανιά: Απεργία πείνας από Τούρκο δημοσιογράφο που ζητά να μην απελαθεί και να του χορηγηθεί πολιτικό άσυλο

"Υπάρχουν πολλές αγωγές εναντίον μου στην Τουρκία και περισσότερα από 20 χρόνια φυλάκισης λόγω των άρθρων που έγραψα", υποστηρίζει ο δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χανιά: Απεργία πείνας Τούρκου δημοσιογράφου – Ζητά να μην απελαθεί

Πολίτες στα Χανιά συμπαρίστανται στο αίτημα του Τούρκου δημοσιογράφου που ζητά να μην απελαθεί

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Δουδωνής: Ερώτηση γιατί δόθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου το ποσό των 788.067 ευρώ στους Σπαρτιάτες

«Τον βρήκαμε νεκρό στα βράχια» - Συγκλονιστική μαρτυρία για την τραγική πτώση του 40χρονου που έκανε «παραπέντε» στη Θέρμη

Ο Δημήτρης Κουτσούμπας θύμα διαδικτυακής απάτης με πλαστοπροσωπία

Ο IDF λέει ότι σκότωσε τον διοικητή της Χεζμπολάχ στην Κάνα του Λιβάνου

Εύη Δρούτσα: «Ο Μάικλ Τζάκσον είναι ο έρωτάς μου, τον λατρεύω»

Συνελήφθη 44χρονος για κλοπές σε ξενοδοχεία και φαρμακεία, οπλοκατοχή και διακίνηση ναρκωτικών στο Μαρούσι