Σούπερ Κική για Fipster: «Είναι ηλίθιος που το έκανε αυτό, υπάρχει κάτι που τον εγκλωβίζει, αλλά δεν θα μιλήσω εγώ γι’ αυτό»

23:35 - 15/10/2024

Η Σούπερ Κική θέλησε να κάνει τη δική της τοποθέτηση για το θέμα που έχει προκύψει To άρθρο Σούπερ Κική για Fipster: «Είναι ηλίθιος που το έκανε αυτό, υπάρχει κάτι που τον εγκλωβίζει, αλλά δεν θα μιλήσω εγώ γι’ αυτό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σούπερ Κική για Fipster: "Είναι ηλίθιος που το έκανε αυτό, υπάρχει κάτι που τον εγκλωβίζει, αλλά δεν θα μιλήσω εγώ γι’ αυτό"

Η Σούπερ Κική θέλησε να κάνει τη δική της τοποθέτηση για το θέμα που έχει προκύψει με την ίδια αλλά και με τον Fipster, ο οποίος τις τελευταίες ώρες έχει δεχτεί έντονη κριτική στο διαδίκτυό

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τζορτζ Μπάλντοκ: Το συγκινητικό βίντεο του Παναθηναϊκού για τον θάνατό του – «Για πάντα μαζί μας»

Μαρία Μπακοδήμου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά την περιπέτεια υγείας – Φωτογραφίες TLIFE

Νίκος Ορφανός: «Έγινα μπαμπάς για δεύτερη φορά σε ηλικία 55 ετών, με τη γυναίκα μου παντρευτήκαμε στους 8 μήνες γνωριμίας»

Γιώργος Γιαννιάς: «Μιλάμε για έρωτα» με τη σύζυγο του Γιάννη Βαρδή, Νατάσα Σκαφίδα – Φωτογραφίες

Ιωάννα Τούνη: Νέα περιπέτεια στο αεροδρόμιο – «Ρε, πάτε καθόλου καλά;»

Πάνος Δημάκης: Το «Γεράκι» παρουσίασε το νέο του βιβλίο – Στο πλευρό του η Μαρία Μπεκατώρου και οι υπόλοιποι Chasers