Μαρία Ιωαννίδου για Ματούλα Ζαμάνη: «Έλα, φιγούρα ήθελε να κάνει το κορίτσι»

22:49 - 15/10/2024

Η Μαρία Ιωαννίδου με αφορμή το νέο βιβλίο που ετοιμάζει, το τρίτο κατά σειρά, μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast @Star». H ηθοποιός μέσα σε όλα αναφέρθηκε σε δηλώσεις που είχε κάνει παλιότερα σχετικά με την LGBTQ κοινότητα αλλά και στη Ματούλα Ζαμάνη. «Ο Θεός είπε Αδάμ και Εύα. Εγώ το είπα με συμπάθεια αυτό, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Ιωαννίδου για Ματούλα Ζαμάνη: «Έλα τώρα, φιγούρα ήθελε να κάνει το κορίτσι»

Με αφορμή το νέο βιβλίο που ετοιμάζει, το τρίτο κατά σειρά, η Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην To άρθρο Μαρία Ιωαννίδου για Ματούλα Ζαμάνη: «Έλα τώρα, φιγούρα ήθελε να κάνει το κορίτσι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Ο Νίκος Μουτσινάς επιστρέφει… βραδιάτικα στον Alpha – Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή

«Άγιος Έρωτας» – Τετάρτη: Ο Κλεάνθης φτάνει στο πορνείο όπου θα συμμετάσχει σε ένα παράνομο καρέ μαζί με άλλους τζογαδόρους

Ο Αλέκος Συσσοβίτης εξομολογείται: «Δεν θα με έβλεπα σήμερα στο “Είσαι το ταίρι μου”, κανείς μας δεν θα ήθελε να επαναληφθεί»

Πάολα: Ο σύντροφός της, Λάζαρος Βαφειάδης την απόλαυσε στην πρεμιέρα της

Στάθης Σχίζας: Η αποκάλυψη που έκανε για την προσωπική του ζωή – «Είμαι τέλεια στην προσωπική μου ζωή»

5 αλλαγές στον τρόπο ζωής σου που μπορούν να μειώσουν τον κίνδυνο εμφάνισης καρκίνου