Αλέξανδρος Αυλωνίτης: Αν αποκλείσουν τον Κασσελάκη θα σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα παραμείνω στον ΣΥΡΙΖΑ

23:55 - 14/10/2024

«Έχω εκλεγεί με τον ΣΥΡΙΖΑ… Αν αποκλείσουν τον Κασσελάκη θα σκεφτώ πάρα πολύ αν θα παραμείνω εκεί» είπε μεταξύ άλλων ο βουλευτής του κόμματος Αλέξανδρος Αυλωνίτης. Μιλώντας στο One, ο Αλέξανδρος Αυλωνίτης είχε χαρακτηριστικά: «Είμαι υπέρ της άποψης ότι έχω εκλεγεί με τον ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία και θα παραμείνω, αν όμως αποκλείσουμε τον κ. ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξανδρος Αυλωνίτης: Αν αποκλείσουν τον Κασσελάκη θα σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα παραμείνω στον ΣΥΡΙΖΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προαναγγελία Αυλωνίτη: "Αν αποκλείσουν τον Κασσελάκη θα σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα παραμείνω στον ΣΥΡΙΖΑ" (Βίντεο)

"Λειτούργησε στο πολιτικό μας σύστημα αλλά και εντός του ΣΥΡΙΖΑ σαν μια μεγάλη πέτρα πάνω στα λιμνάζοντα νερά και τα ανακάταψε", τόνισε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

«Πριν τις εκλογές των ΗΠΑ η "απάντηση" του Ισραήλ στην πυραυλική επίθεση του Ιράν»

Αυτή είναι η Ελληνίδα καλλονή που θα φορέσει φτερά αγγέλου στο Victoria’s Secret Show 2024

Survivor: «Έσπασαν» το σερί των ηττών οι Πράσινοι – «Μαλλί με μαλλί» τα κορίτσια του reality

Ταμπού: Ο Γαβριήλ μαθαίνει για την εγκυμοσύνη της Σύνθιας

Βρέθηκε τάφος με 12 ανθρώπινους σκελετούς και ταφικά δώρα 2.000 ετών στο μυθικό «Θησαυροφυλάκιο» της Ιορδανίας

Αποτελέσματα Nations League: «Τεσσάρα» η Ιταλία, δύσκολη νίκη η Γερμανία και σημαντικό «διπλό» για Γαλλία στο Βέλγιο