Μπο: «Φυσικά και έχω απατήσει, όποιος λέει το αντίθετο δεν τον πιστεύω»

23:25 - 14/10/2024

Στις «Καυτές Ερωτήσεις» της εκπομπής Πάμε Δανάη απάντησε ο Μπο. Ο δημοφιλής τραγουδιστής αποκάλυψε άγνωστες πτυχές του εαυτού του, αναφερόμενος […] The post Μπο: «Φυσικά και έχω απατήσει, όποιος λέει το αντίθετο δεν τον πιστεύω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπο: «Φυσικά και έχω απατήσει, όποιος λέει το αντίθετο δεν τον πιστεύω»

Στις «Καυτές Ερωτήσεις» της εκπομπής Πάμε Δανάη απάντησε ο Μπο και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές του εαυτού του. «Δεν έχω πάει ποτέ να μου πουν τα χαρτιά ή τον καφέ, γιατί δεν τα πιστεύω. Πιστεύω μόνο σ’ αυτά που βλέπω» είπε αρχικά ο τραγουδιστής. «Έχει χρειαστεί να μη φορέσω καθόλου εσώρουχο σε παιχνίδι, γιατί δεν είχαμε. Δεν έχω φορέσει ρούχο από τα άπλυτα αλλά έχω φορέσει την ίδια μπλούζα σε δύο προπονήσεις», παραδέχεται στη συνέχεια. «Έχω επεξεργαστεί σχεδόν όλες μου τις φωτογραφίες στο Instagram αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. Έχω κάνει sexting. Έχω διαγράψει από τα social media τον Μάικ Τάισον» αποκάλυψε στη συνέχεια. «Έχω εκμεταλλευτεί πολλές φορές τη δημοφιλία μου σε δημόσιες υπηρεσίες.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Κάβουρα: «Μπήκα στο χειρουργείο ένα φοβισμένο κορίτσι, μόλις την είδα κάτω στο φως δεν φοβόμουν τίποτα πια»

Μαρία Πετεβή: «Βλέπω να υπάρχει τέτοιο μίσος για συναδέλφους, πώς γράφεις τόσο αρνητικά πράγματα;»

Καίτη Φίνου: «Όπως ήταν η Βουγιουκλάκη και ο Παπαμιχαήλ, έτσι ήταν ο Ψάλτης και η Φίνου»

Η «Μεγάλη Χίμαιρα» έρχεται στην ΕΡΤ

Αντώνης Σρόιτερ: Έσβησε τα 50 του κεράκια μαζί με την σύζυγο του, Ιωάννα Μπούκη

Γη της Ελιάς: Η Ιουλία και ο Στάθης παντρεύονται σε μία πολύ συγκινητική τελετή