«Πάγωσα, δεν μπορούσα να αντιδράσω» – 41χρονη από τη Δράμα καταγγέλλει πνευμονολόγο για ασέλγεια μέσα στο ιατρείο του

21:57 - 14/10/2024

Μια 41χρονη γυναίκα από τη Δράμα καταγγέλλει για σεξουαλική παρενόχληση πνευμονολόγο, ο οποίος σύμφωνα με τη μαρτυρία της γυναίκας την ανάγκασε να λάβει θεραπεία που δεν επιθυμούσε και στη συνέχεια την παρενόχλησε μέσα στο χώρο του ιατρείου του. Ο γυναίκα με τρεμάμενη φωνή και με δάκρυα στα μάτια καταγγέλλει στην εκπομπή LiveNews ότι ο γιατρός εκμεταλλεύτηκε την ιδιότητά του για να κάνει αυτό που είχε στο μυαλό του. «Μέχρι να δικαιωθώ θα με σοκάρει και δεν θα μπορώ να ηρεμήσω. Τον γιατρό τον είχα επισκεφθεί και στο παρελθόν όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου. Μου έκανε μια ένεση κορτιζόνης και μου είπε ότι πρέπει να σου κάνω μαλάξεις για να απλωθεί η κορτιζόνη. Ήμουν σε σοκ, δεν μπορούσα να

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 22/10/2024

Σαν σήμερα 22 Οκτωβρίου: Το νεύμα του Ανδρέα Παπανδρέου στη Δήμητρα Λιάνη που έμεινε στην ιστορία

Φονική σύγκρουση βαν με φορτηγό στη Βραζιλία – Εννέα νεκροί από κωπηλατική ομάδα

Τις ΗΠΑ «δείχνει» το Ιράν για ενδεχόμενο χτύπημα του Ισραήλ στην Τεχεράνη: Θα φέρουν «την πλήρη ευθύνη»

Αύξηση προστίμων για τη ρίψη ογκωδών αντικειμένων στους δρόμους του δήμου Θεσσαλονίκης

Τουλάχιστον τρεις νεκροί και δεκάδες τραυματίες από ισραηλινό πλήγμα στη Βηρυτό – Εκκενώνεται νοσοκομείο