Χάρης Δούκας: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο, δυνατό ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει

21:09 - 13/10/2024

Καταφέραμε σε 3,5 μήνες να κάνουμε έναν καθαρό και έντιμο αγώνα και να δημιουργήσουμε ένα ισχυρό ρεύμα, τόνισε - Δείτε βίντεο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δούκας: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο, δυνατό ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει

Οι πρώτες δηλώσεις του Χάρη Δούκα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χάρης Δούκας: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει

Ο Χάρης Δούκας στις πρώτες του δηλώσεις παραδέχθηκε και την ήττα του στις εκλογές του ΠΑΣΟΚ και έδωσε συγχαρητήρια στον Νίκο Ανδρουλάκη Όπως τόνισε ο Χάρης Δούκας «καταφέραμε σε 3,5 μήνες να κάνουμε έναν καθαρό και έντιμο αγώνα και να δημιουργήσουμε ένα ισχυρό ρεύμα« και έδωσε συγχαρητήρια στον Νίκο Ανδρουλάκη για τη νίκη του στις ... Περισσότερα To άρθρο Χάρης Δούκας: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η πρώτη δήλωση του Χάρη Δούκα: «Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο, ανοικτό ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κυβερνήσει»

Ο Χάρης Δούκας ανέφερε στις πρώτες του δηλώσεις ότι θα είναι «στην πρώτη γραμμή».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Χάρης Δούκας: «Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο, δυνατό ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει»

Σε δηλώσεις μετά την ήττα του στον β’ γύρο των εσωκομματικών εκλογών του ΠΑΣΟΚ προχώρησε ο Χάρης Δούκας. «Θέλω να ευχαριστήσω από καρδιάς τα μέλη του ΠΑΣΟΚ γιατί μας στήριξαν. Να συγχαρώ τον Νίκο Ανδρουλάκη για την νίκη του. Να ευχαριστήσω τα μέλη που στήριξαν την υποψηφιότητά μου.  Καταφέραμε σε 3,5 μήνες να κάνουμε έντιμο αγώνα και να δημιουργήσουμε ισχυρό ρεύμα.  Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι με ενότητα για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κυβερνήσει. Θα είμαι εδώ πάντα στην πρώτη γραμμή», είπε κλείνοντας ο δήμαρχος Αθηναίων.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χάρης Δούκας: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει

«Καταφέραμε σε 3,5 μήνες να κάνουμε έναν καθαρό και έντιμο αγώνα και να δημιουργήσουμε ένα ισχυρό ρεύμα» τόνισε σε δηλώσεις του ο Χάρης Δούκας, ο οποίος συνεχάρη τον Νίκο Ανδρουλάκη για τη νίκη του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Εκλογές ΠΑΣΟΚ – Δούκας: Θα είμαι πάντα εδώ για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει

Στις δηλώσεις του μετά το αποτέλεσμα, ο Χάρης Δούκας συνεχάρη τον Νίκο Ανδρουλάκη για τη νίκη του. «Καταφέραμε να δημιουργήσουμε ένα ισχυρό ρεύμα, Θα είμαι πάντα εδώ στην πρώτη γραμμή. Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι με ενότητα για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που να μπορεί να κυβερνήσει» είπε μεταξύ άλλων.Περισσότερα σε λίγο… Το άρθρο Εκλογές ΠΑΣΟΚ – Δούκας: Θα είμαι πάντα εδώ για ένα μεγάλο ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κερδίσει εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Χάρης Δούκας μετά το αποτέλεσμα: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κυβερνήσει

Στις πρώτες του δηλώσεις μετά το αποτέλεσμα, ο Χάρης Δόυκας συνεχάρη τον Νίκο Ανδρουλάκη και ευχαρίστησε τα μέλη και τους φίλους του ΠΑΣΟΚ για τη συμμετοχή τους. Τόνισε δε ότι… Χάρης Δούκας μετά το αποτέλεσμα: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα ΠΑΣΟΚ που μπορεί να κυβερνήσει - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Δούκας μετά την ήττα από τον Ανδρουλάκη: Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι για ένα μεγάλο, δυνατό ΠΑΣΟΚ

Ο Χάρης Δούκας συνεχάρη τον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ, Νίκο Ανδρουλάκη για την επανεκλογή του στην προεδρία του κόμματος της Χ. Τρικούπη. «Καταφέραμε σε 3,5 μήνες να κάνουμε έναν καθαρό και έντιμο αγώνα και να δημιουργήσουμε ένα ισχυρό ρεύμα» τόνισε σε δηλώσεις του ο Χάρης Δούκας, ο οποίος συνεχάρη τον Νίκο Ανδρουλάκη για τη νίκη του. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Εθνική ποδοσφαίρου: Με την φανέλα του Μπάλντοκ πανηγύρισαν οι παίκτες της Έλλαδας την νίκη επί της Ιρλανδίας

Διαψεύδουν οι Ισραηλινοί ότι σκοτώθηκε ο αρχηγός των Ενόπλων Δυνάμεων

Politico: Ο ΣΥΡΙΖΑ οδεύει προς μία ακόμη κατάρρευση

Γκουτέρες: Η επίθεση σε κυανόκρανούς μπορεί να αποτελεί έγκλημα πολέμου

Τηλεφωνική επικοινωνία Μακρόν - Πεζεσκιάν: Ο Γάλλος πρόεδρος ζήτησε γενική αποκλιμάκωση στη Μέση Ανατολή

Τάσος Μπακασέτας: Άνοιξε το σκορ και το αφιέρωσε στον φίλο του στον... ουρανό