Κατερίνα Καινούργιου – Παναγιώτης Κουτσουμπής: Νέες φωτογραφίες από το ρομαντικό τους Σαββατοκύριακο στο Λονδίνο

19:21 - 13/10/2024

Η Κατερίνα Καινούργιου βρίσκεται στην καλύτερη φάση της ζωής της, αφού η ίδια βιώνει, εδώ και λίγους μήνες, τον απόλυτο έρωτα στο πλευρό του Παναγιώτη Κουτσουμπή. Την Παρασκευή 11/10 η παρουσιάστρια της εκπομπής του Alpha «Super Κατερίνα», αμέσως μετά το τέλος της εκπομπής της, πήρε το αεροπλάνο και μαζί με τον αγαπημένο της ταξίδεψαν μέχρι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου – Παναγιώτης Κουτσουμπής: Full in love στους δρόμους του Λονδίνου

Στην καλύτερή της φάση βρίσκεται η Κατερίνα Καινούργιου που εδώ και λίγους μήνες βιώνει τον απόλυτο To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου – Παναγιώτης Κουτσουμπής: Full in love στους δρόμους του Λονδίνου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Ο Νίκος Μουτσινάς επιστρέφει… βραδιάτικα στον Alpha – Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή

«Άγιος Έρωτας» – Τετάρτη: Ο Κλεάνθης φτάνει στο πορνείο όπου θα συμμετάσχει σε ένα παράνομο καρέ μαζί με άλλους τζογαδόρους

Ο Αλέκος Συσσοβίτης εξομολογείται: «Δεν θα με έβλεπα σήμερα στο “Είσαι το ταίρι μου”, κανείς μας δεν θα ήθελε να επαναληφθεί»

Πάολα: Ο σύντροφός της, Λάζαρος Βαφειάδης την απόλαυσε στην πρεμιέρα της

Μαρία Ιωαννίδου για Ματούλα Ζαμάνη: «Έλα, φιγούρα ήθελε να κάνει το κορίτσι»

Στάθης Σχίζας: Η αποκάλυψη που έκανε για την προσωπική του ζωή – «Είμαι τέλεια στην προσωπική μου ζωή»