Γιώργος Κέντρος: «Έχω να πάω στην Επίδαυρο έξι χρόνια, είδα παραστάσεις που με σόκαραν»

23:07 - 12/10/2024

Ο Γιώργος Κέντρος βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ, το απόγευμα της Παρασκευής, με αφορμή τον νέο κύκλο για την […] The post Γιώργος Κέντρος: «Έχω να πάω στην Επίδαυρο έξι χρόνια, είδα παραστάσεις που με σόκαραν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κέντρος: «Σοκαρίστηκα από τις τελευταίες παραστάσεις που είδα στην Επίδαυρο»

Ο Γιώργος Κέντρος βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 μιλώντας για την πορεία του στην υποκριτική αλλά To άρθρο Γιώργος Κέντρος: «Σοκαρίστηκα από τις τελευταίες παραστάσεις που είδα στην Επίδαυρο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»