Ο Δημήτρης Λάλος και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους – Συγκατοικούν σε σπίτι στο κέντρο της Αθήνας

11:19 - 12/10/2024

Ο Δημήτρης Λάλος και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου φροντίζουν να κρατούν μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας τη σχέση τους, με το αγαπημένο ζευγάρι σύμφωνα με δημοσίευμα να παίρνει την απόφαση να συγκατοικήσει.  Ο ∆ηµήτρης Λάλος και η Μαριλίτα Λαµπροπούλου βρίσκονται εδώ και αρκετό καιρό μαζί, με το ζευγάρι του «Σασμού» να είναι ζευγάρι και στην ... Περισσότερα To άρθρο Ο Δημήτρης Λάλος και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους – Συγκατοικούν σε σπίτι στο κέντρο της Αθήνας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μόνο η Τζάκρη θα πάει στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, επεισόδιο με τους Kasselistas λίγο πριν την έναρξη - Live οι εξελίξεις

Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

Οδηγός φορτηγού έκανε όπισθεν στο λιμάνι Θεσσαλονίκης και τραυμάτισε θανάσιμα 58χρονο Σέρβο

Ελληνικές εξαγωγές: Ανακάμπτουν παρά τις αντίξοες συνθήκες, αύξηση 4% για το 2025

Boeing: Περικοπή του 10% του προσωπικού παγκοσμίως

Ποιες τροφές απαγορεύεται να τρώει ο σκύλος σας