Ανατριχίλα από τον Νίκο Πλακιά για τα «κορίτσια του» που έχασε στα Τέμπη - «Άντε εκεί ψηλά που είναι μόνα και ψάχνουν για παρέα»

11:01 - 12/10/2024

Οι μελωδίες και οι στίχοι που ακούστηκαν, κατά τη χθεσινή συναυλία μνήμης για τα τραγικά θύματα από το δυστύχημα στα Τέμπη, στο Καλλιμάρμαρο, έφτασαν μέχρι τον ουρανό… Το κλίμα στο live της Παρασκευής (11.10.2024) στο Καλλιμάρμαρο, για τις ψυχές των θυμάτων των Τεμπών, ήταν συγκινησιακά φορτισμένο κυρίως για τους συγγενείς που έμειναν πίσω με τις ... Περισσότερα To άρθρο Ανατριχίλα από τον Νίκο Πλακιά για τα «κορίτσια του» που έχασε στα Τέμπη - «Άντε εκεί ψηλά που είναι μόνα και ψάχνουν για παρέα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μόνο η Τζάκρη θα πάει στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, επεισόδιο με τους Kasselistas λίγο πριν την έναρξη - Live οι εξελίξεις

Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

Οδηγός φορτηγού έκανε όπισθεν στο λιμάνι Θεσσαλονίκης και τραυμάτισε θανάσιμα 58χρονο Σέρβο

Ελληνικές εξαγωγές: Ανακάμπτουν παρά τις αντίξοες συνθήκες, αύξηση 4% για το 2025

Boeing: Περικοπή του 10% του προσωπικού παγκοσμίως

Ποιες τροφές απαγορεύεται να τρώει ο σκύλος σας