Τζώρτζια Κεφαλά: «Δε περίμενα να πάρουν τέτοιες διαστάσεις οι στιλιστικές μου επιλογές»

23:19 - 11/10/2024

Για τον τρόπο που σχολιάστηκαν οι στιλιστικές της επιλογές από τα Μέσα αλλά και τη Ματούλα To άρθρο Τζώρτζια Κεφαλά: «Δε περίμενα να πάρουν τέτοιες διαστάσεις οι στιλιστικές μου επιλογές» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Η Τζώρτζια Κεφαλά παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Breakfast@star και τον Ηλία Σκουλά. Η τραγουδίστρια και βουλευτής της Πλεύσης Ελευθερίας μίλησε […] The post Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Η σάτιρα πρέπει να γίνεται για καταστάσεις και όχι για πρόσωπα, αν έκανα εγώ σάτιρα θα έμπαινα φυλακή»

Κατερίνα Καινούργιου: «Μου ήρθε να κλάψω, ήταν συγκλονιστικό»

Θέλξη για το διαζύγιό της: «Δεν ήθελα να χωρίσω και να διαλυθεί η οικογένεια μου»

Σμαράγδα Καρύδη: Τα on air συλλυπητήρια της Ελένης Χατζίδου και του Ετεοκλή Παύλου για τον θάνατο του πατέρα της

Kate Middleton: Εμφάνιση έκπληξη μετά την περιπέτεια υγείας στα χρώματα της σεζόν!

Σοφία Πολυζωγοπούλου – Η πρώτη αντίδραση για τη νέα σχέση του Απόστολου Λύτρα: «Συνεχίζονται οι αναφορές στο παιδί μου»