Μελίνα Νικολαΐδη – Δημήτρης Φιντιρίκος: Μαζί στο Λονδίνο – Η φωτογραφία από την έξοδο για τις νέες του αγορές

22:28 - 11/10/2024

Δεν κρύβουν τον έρωτά τους στα social media ο Δημήτρης Φιντιρίκος και η Μελίνα Νικολαΐδη. Όπως To άρθρο Μελίνα Νικολαΐδη – Δημήτρης Φιντιρίκος: Μαζί στο Λονδίνο – Η φωτογραφία από την έξοδο για τις νέες του αγορές δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μελίνα Νικολαΐδη και ο Δημήτρης Φιντιρίκος μαζί στο Λονδίνο – Η κοινή τους φωτογραφία από βραδινή τους έξοδο

Η Μελίνα Νικολαΐδη και ο Δημήτρης Φιντιρίκος δεν κρύβουν τον έρωτά τους στα social media. Η κόρη της Δέσποινας Βανδή και ο γνωστός επιχειρηματίας είναι ζευγάρι εδώ και αρκετούς μήνες. Οι δυο τους, μετά τις κοινές τους διακοπές στα ελληνικά νησιά, βρίσκονται πλέον στο Λονδίνο. Η Μελίνα Νικολαΐδη ζει μόνιμα στην Αγγλία για τις σπουδές […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Η σάτιρα πρέπει να γίνεται για καταστάσεις και όχι για πρόσωπα, αν έκανα εγώ σάτιρα θα έμπαινα φυλακή»

Κατερίνα Καινούργιου: «Μου ήρθε να κλάψω, ήταν συγκλονιστικό»

Θέλξη για το διαζύγιό της: «Δεν ήθελα να χωρίσω και να διαλυθεί η οικογένεια μου»

Σμαράγδα Καρύδη: Τα on air συλλυπητήρια της Ελένης Χατζίδου και του Ετεοκλή Παύλου για τον θάνατο του πατέρα της

Kate Middleton: Εμφάνιση έκπληξη μετά την περιπέτεια υγείας στα χρώματα της σεζόν!

Σοφία Πολυζωγοπούλου – Η πρώτη αντίδραση για τη νέα σχέση του Απόστολου Λύτρα: «Συνεχίζονται οι αναφορές στο παιδί μου»