Γιώργος Αγγελόπουλος: Συγκινεί για την βάφτιση της κόρης του - "Θα πάρει το όνομα της μητέρας μου, η απώλεια είναι σημαντική"

20:19 - 11/10/2024

Μίλησε για τη νέα του ζωή ως μπαμπάς αλλά και της επιθέσεις που έχει δεχτεί το τελευταίο διάστημα ο Μάρκος Σεφερλής

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αγγελόπουλος για την βάπτιση της κόρης του: «Θα πάρει το όνομα της μητέρας μου»

Τι είπε ο Γιώργος Αγγελόπουλος για το όνομα που θα δώσει στην κόρη του Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Αγγελόπουλος: Συγκινεί για την βάφτιση της κόρης του – «Θα πάρει το όνομα της μητέρας μου, η απώλεια είναι σημαντική»

Τον Γιώργο Αγγελόπουλο συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και ο δημοσιογράφος Γιάννης Μαλλιαρός, κι To άρθρο Γιώργος Αγγελόπουλος: Συγκινεί για την βάφτιση της κόρης του – «Θα πάρει το όνομα της μητέρας μου, η απώλεια είναι σημαντική» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Ρίκα Διαλυνά: "Eίχα αηδιάσει!" - H άγνωστη ιστορία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τα ψιλά γράμματα

Eθνική Ελπίδων: Το απίθανο γκολ του Κωστούλα και η αφιέρωση στον αδικοχαμένο Μπάλντοκ!

Νίκαια: "Τη χτυπάγανε πίσω στο κεφάλι, ζαλίστηκε και έκανε εμετό" - Η σοκαριστική περιγραφή της μάνας για το ξύλο που "έφαγε" η 10χρονη κόρη της από 4 συμμαθητές

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ανατροπή με το περιεχόμενο του μπουκαλιού - Βίντεο ντοκουμέντο από τη νύχτα που βρέθηκε νεκρός

Στέφανος Κασσελάκης: Παρών στη συναυλία για τα Τέμπη στο Καλλιμάρμαρο - Δείτε βίντεο

Τουρκία: Θετικά βαίνουν οι διαβουλεύσεις με τη Γερμανία για τα Eurofighter, αναφέρουν τα ΜΜΕ