Κατερίνα Σαλακά για την Μαρίνα Σάττι: "Εκεί ήταν το λάθος μου, ώπα κυρία μου, ποια νομίζεις ότι είσαι;"

20:01 - 11/10/2024

"Δεν ήξερε ούτε το όνομα μου ενώ εγώ δεν την ήξερα καν πριν την Eurovision" επισημαίνει, μεταξύ πολλών άλλων, η Κατερίνα Σαλακά

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Σαλακά για την Μαρίνα Σάττι: «Εκεί ήταν το λάθος μου, ώπα κυρία μου, ποια νομίζεις ότι είσαι;»

Η Κατερίνα Σαλακά μίλησε σε συνέντευξη της για την συνεργασία της με την Μαρίνα Σάττι και το «ναυάγιο» στον Λυκαβηττό.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ποταμός η Κατερίνα Σαλακά για την Μαρίνα Σάττι: «Εκεί ήταν το λάθος μου, ώπα κυρία μου, ποια νομίζεις ότι είσαι;»

Την Κατερίνα Σαλακά συνάντησε η Νάνσυ Παραδεισανού αυτή την εβδομάδα στο νέο επεισόδιο της εκπομπής που παρουσιάζει στο διαδικτυακό της κανάλι στο Youtube. Ανάμεσα σε πολλά άλλα, δε, η κα. Σαλακά δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί στη «συνεργασία» με τη Μαρίνα Σάττι που οδηγήθηκε σε «ναυάγιο» στη συναυλία της νεαρής ερμηνεύτριας στον Λυκαβηττό. Την Κατερίνα Σαλακά συνάντησε η Νάνσυ Παραδεισανού αυτή την εβδομάδα στο νέο επεισόδιο της εκπομπής που παρουσιάζει στο διαδικτυακό της κανάλι στο Youtube. Ανάμεσα σε πολλά άλλα, δε, η κα. Σαλακά δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί στη «συνεργασία» με τη Μαρίνα Σάττι που οδηγήθηκε σε «ναυάγιο» στη συναυλία της νεαρής ερμηνεύτριας στον Λυκαβηττό. Πιο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ποταμός η Κατερίνα Σαλακά για την Μαρίνα Σάττι: «Εκεί ήταν το λάθος μου, ώπα κυρία μου, ποια νομίζεις ότι είσαι;»

Την Κατερίνα Σαλακά συνάντησε η Νάνσυ Παραδεισανού αυτή την εβδομάδα στο νέο επεισόδιο της εκπομπής που παρουσιάζει στο διαδικτυακό της κανάλι […] The post Ποταμός η Κατερίνα Σαλακά για την Μαρίνα Σάττι: «Εκεί ήταν το λάθος μου, ώπα κυρία μου, ποια νομίζεις ότι είσαι;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Λαμπερό launch party πραγματοποιήθηκε στην Μεγάλη Βρετάνια με αφορμή την κυκλοφορία νέου αρώματος γνωστής εταιρίας

Παναγιωτης Σαλονικίδης: "H κληρονομικότητα είναι ο σημαντικότερος παράγοντας των παραμορφώσεων των ποδιών"

Ιουλία Καλλιμάνη: Sold out διήμερο πρεμιέρας στο "Tokyo" για 3η συνεχόμενη χρονιά

Ρίκα Διαλυνά: "Eίχα αηδιάσει!" - H άγνωστη ιστορία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τα ψιλά γράμματα

Eθνική Ελπίδων: Το απίθανο γκολ του Κωστούλα και η αφιέρωση στον αδικοχαμένο Μπάλντοκ!

Νίκαια: "Τη χτυπάγανε πίσω στο κεφάλι, ζαλίστηκε και έκανε εμετό" - Η σοκαριστική περιγραφή της μάνας για το ξύλο που "έφαγε" η 10χρονη κόρη της από 4 συμμαθητές