ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης 13Κ/2021

12:27 - 11/10/2024

Δείτε τα νέα αποτελέσματα που δημοσίευσε σήμερα το ΑΣΕΠ στη μεγάλη προκήρυξη των δήμων -  Ενστάσεις υποβάλλονται στο ΑΣΕΠ από το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2024 και ώρα 8:00 έως και την Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2024 και ώρα 14:00

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης - Τι γίνεται με τις ενστάσεις

Η κατάρτιση των πινάκων πραγματοποιήθηκε ύστερα από τον έλεγχο των προσόντων, κριτηρίων και ιδιοτήτων των επιλαχόντων της προκήρυξης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης 13Κ/2021

Οι πίνακες είναι αναρτημένοι στην ιστοσελίδα του ΑΣΕΠ (www.asep.gr) Το άρθρο ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης 13Κ/2021 εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης 13Κ/2021

ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις από επιλαχόντες της προκήρυξης 13Κ/2021 ckardampikis Παρ., 11/10/2024 - 12:27

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

ΑΣΕΠ: Προσωρινοί πίνακες για 129 θέσεις μόνιμου προσωπικού - Δέκα μέρες προθεσμία για ενστάσεις

Εκδόθηκαν από το ΑΣΕΠ οι προσωρινοί πίνακες κατάταξης, διοριστέων και απορριπτέων υποψηφίων για 129 θέσεων μόνιμου προσωπικού και προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου, κατηγορίας Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης διαφόρων…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κέιτ Γουίνσλετ: «Δεν έχω κάνει ποτέ ναρκωτικά, χάρη στην οικογένειά μου»

Κατερίνα Καινούργιου: Έλυσε την παρεξήγηση με την Ιωάννα Τούνη - Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε, λέει

Η Κέιτ Γουίνσλετ για το πώς κατάφερε να μην παρασυρθεί στη μεγάλη της δόξα: «Το οφείλω στην οικογένειά μου»

Τα Υφαντά της Κρήτης στα χέρια του πολυτάλαντου Γιώργου Μπούνια

Diddy: Οι εισαγγελείς κατέσχεσαν 100 συσκευές με αποδεικτικό υλικό εναντίον του ράπερ

Βηρυτός: Σοβαρά τραυματισμένο το στέλεχος της Χεζμπολάχ, Βαφίκ Σαφά έπειτα από ισραηλινές επιδρομές