Ελένη Χατζίδου: «Μου έκαψε το αυτοκίνητο και πίστευα ότι θα περάσει με βιτριόλι και θα μου το πετάξει στην μούρη»

10:10 - 11/10/2024

H Ελένη Χατζίδου σε μια εξομολόγηση για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε στο παρελθόν, μέσα και έξω από το σπίτι της. Η παρουσιάστρια πίστευε για μήνες, ότι θα δεχτεί επίθεση με βιτριόλι, από ένα συγκεκριμένο άτομο. Με αφορμή τις υποθέσεις «stalking» τόσο του Γιάννη Πλούταρχου όσο και άλλων celebrities, η Ελένη Χατζίδου μίλησε για την ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Χατζίδου: «Μου έκαψε το αυτοκίνητο και πίστευα ότι θα περάσει με βιτριόλι και θα μου το πετάξει στην μούρη» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Χατζίδου για εκείνον που της έκαψε το αυτοκίνητο πριν χρόνια: Πίστευα ότι θα μου πετάξει βιτριόλι στη μούρη

Μιλάμε για μένος, πρόσθεσε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκλονίζει η Χατζίδου: «Μου έκαψαν το αυτοκίνητο, πίστευα ότι θα μου πετούσαν βιτριόλι» [βίντεο]

Με αφορμή τις υποθέσεις stalking η Ελένη Χατζίδου μίλησε για την άσχημη εμπειρία που έζησε πριν μερικά χρόνια όταν της έκαψαν το αμάξι. «Εγώ δεν είχα μηνύματα θαυμασμού, αγάπης και έρωτα. Εμένα μου έκαψαν το αυτοκίνητο στην πυλωτή της πολυκατοικίας μου. Δεν καταλαβαίνεις, κοιτούσα από τις γωνίες γιατί πραγματικά πίστευα ότι θα περάσει με βιτριόλι […] Το άρθρο Συγκλονίζει η Χατζίδου: «Μου έκαψαν το αυτοκίνητο, πίστευα ότι θα μου πετούσαν βιτριόλι» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Λείψανα του ορειβάτη Andrew Irvine βρέθηκαν 100 χρόνια μετά την εξαφάνισή του στο Έβερεστ

ΕΕ – Κίνα: Το Πεκίνο οφείλει «να προσαρμόσει τη συμπεριφορά του» ώστε να υπάρξει συμβιβασμός, δηλώνει ο Σαρλ Μισέλ

Ξεκίνησε η αποστολή SMS στους άνω των 50 για δωρεάν self tests για τον καρκίνο του παχέος εντέρου

El Taiger: Νεκρός στα 37 του ο τραγουδιστής της Reggaeton μία εβδομάδα μετά τον πυροβολισμό του στο κεφάλι

Δώρα Τσαμπάζη: Η εξομολόγηση για τον θάνατο του Αλέξανδρου Νικολαΐδη και το restart στη ζωή της

Πατέρας έστειλε στο νοσοκομείο άλλον πατέρα – Άγριος ξυλοδαρμός σε προαύλιο δημοτικού σχολείου στο Ηράκλειο