Nations League: Μόνη στην κορυφή η Εθνική Ελλάδας – Αποτελέσματα και βαθμολογίες

00:13 - 11/10/2024

Παρά το σοκ για τον θάνατο του Τζορτζ Μπάλντοκ, η Εθνική Ελλάδας με εκπληκτική εμφάνιση πέτυχε ιστορική νίκη επί της Αγγλίας (1-2) στο Γουέμπλεϊ, με αποτέλεσμα να είναι μόνη 1η πλέον στη βαθμολογία του ομίλου της, μετά τις πρώτες τρεις αγωνιστικές στο Nations League. Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα για πρώτη φορά στην ιστορία του νίκησε στον ναό του ποδοσφαίρου, την ίδια ώρα που γίνονταν κι άλλες αναμετρήσεις για τους άλλους ομίλους, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των οποίων μπορείτε να δείτε παρακάτω… LEAGUE A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ Ισραήλ – Γαλλία 1-4Ιταλία – Βέλγιο 2-2 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ιταλία 7Γαλλία 6Βέλγιο 4Ισραήλ 0 LEAGUE B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ Αγγλία – Ελλάδα 1-2Φινλα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ισραήλ και ΗΠΑ φαίνεται να γεφυρώνουν τις διαφορές τους για το Ιράν

Κασσελάκης: Είμαι ακόμη πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Είμαι πολύ αριστερός και είμαι περήφανος για αυτό

Καναδάς: «Απαράδεκτο» το περιστατικό στο Ρας αλ Νακούρα με τραυματισμό κυανόκρανων του ΟΗΕ

Σαν σήμερα 11 Οκτωβρίου: Η Μαντώ Μαυρογένους ρίχνει τους Τούρκους στη θάλασσα – Η άγνωστη μάχη στη Μύκονο

Κασσελάκης: Την επόμενη μέρα από την πρόταση μομφής μου κλείδωσαν το e-mail μου

Στο καστ της ταινίας «Peaky Blinders» και ο Στίβεν Γκρέιχαμ