Ίνα Ταράντου: Έχω ζήσει και «κακοποίηση» – Ήμουν εγώ και 15 άντρες σε σύσκεψη στην τηλεόραση

22:19 - 10/10/2024

Για όσα έχει αντιμετωπίσει στο επαγγελματικό της περιβάλλον κατά την πάροδο του χρόνου είπε η Ίνα Ταράντου το απόγευμα της Πέμπτης (10.10.2024) σε συνέντευξή της στο Attica TV. «Επειδή κάνω τηλεόραση 30 χρόνια, έχω περάσει από όλα τα στάδια», είπε στη αρχή της συνέντευξής της στο Attica TV η Ίνα Ταράντου για να αποκαλύψει στη ... Περισσότερα To άρθρο Ίνα Ταράντου: Έχω ζήσει και «κακοποίηση» – Ήμουν εγώ και 15 άντρες σε σύσκεψη στην τηλεόραση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αποτελέσματα Nations League: Σαρωτική Γαλλία, πέρασε από τη Φινλανδία η Ιρλανδία

Συγκλονιστικές στιγμές στο Γουέμπλεϊ, λύγισαν οι Έλληνες παίκτες στο φινάλε για τον Τζορτζ Μπάλντοκ

Στέφανος Κασσελάκης: Βεβαίως παραμένω πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Εθνική Ελλάδας: Η βαθμολογία και το πρόγραμμα της γαλανόλευκης στο Nations League

Μπάλντοκ ακούς; Η Ελλάδα νίκησε 2-1 την Αγγλία με επική εμφάνιση μέσα στο Γουέμπλεϊ

43χρονος πιάστηκε στα «πράσα» να κλέβει αντικείμενα από τις σιδηροδρομικές γραμμές στην Ελευσίνα