Ανδρουλάκης: Στόχος μου να μεγαλώσουν τα όρια του ΠΑΣΟΚ – Λάθος οι παρασκηνιακές συγκολλήσεις κορυφής

21:38 - 10/10/2024

«Θα είναι στην ομάδα κρούσης. Μαζί θα σχεδιάσουμε τα επόμενα βήματα», είπε για τους συνυποψηφίους του ο Νίκος Ανδρουλάκης

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ν. Ανδρουλάκης: Στόχος μου είναι να μεγαλώσουν τα όρια του ΠΑΣΟΚ για να εκφράσουμε τις μεγάλες προσδοκίες του ελληνικού λαού

Την δέσμευσή του ότι θα εργαστεί με όλες τους τις δυνάμεις για να υπηρετήσει το ΠΑΣΟΚ και τις υψηλές προσδοκίες που έχει ο ελληνικός λαός επανέλαβε ο πρόεδρος του κόμματος,… Ν. Ανδρουλάκης: Στόχος μου είναι να μεγαλώσουν τα όρια του ΠΑΣΟΚ για να εκφράσουμε τις μεγάλες προσδοκίες του ελληνικού λαού - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ν. Ανδρουλάκης: «Στόχος μου είναι να μεγαλώσουν τα όρια του ΠΑΣΟΚ για να εκφράσουμε τις μεγάλες προσδοκίες του ελληνικού λαού»

Στο πλαίσιο της συνέντευξής του στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1, ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, υπογράμμισε ότι θα εργαστεί με όλες τους τις δυνάμεις για να υπηρετήσει το Κίνημα τις υψηλές προσδοκίες που έχει ο ελληνικός λαός. «Ο κόσμος πια δεν μας ρωτά με ποιον θα πάμε αλλά πότε θα κυβερνήσουμε και […]

Διαβάστε το στο myvolos.net

Νίκος Ανδρουλάκης: «Στόχος μου είναι να μεγαλώσουν τα όρια του ΠΑΣΟΚ»

Στο πλαίσιο της συνέντευξής του στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1, ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, υπογράμμισε ότι θα εργαστεί με όλες τους τις δυνάμεις για να υπηρετήσει το Κίνημα τις υψηλές προσδοκίες που έχει ο ελληνικός λαός. «Ο κόσμος πια δεν μας ρωτά με ποιον θα πάμε αλλά πότε θα κυβερνήσουμε και θα καταφέρουμε να αντιμετωπίσουμε ισάξια τη Νέα Δημοκρατία για να αλλάξει κυβερνητική σελίδα η Νέα Δημοκρατία και να έχουμε καλύτερες μέρες. Θα τον υπηρετήσω αυτόν τον στόχο με όλες μου τις δυνάμεις, με όλους τους συνυποψηφίους μου και όλα μας τα στελέχη» ανέδειξε. Ερωτηθείς για την αξιοποίηση των συνυποψηφίων του, ο κ. Ανδρουλάκης ανέφερε ότι «θα είναι στην ο

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Δεν έτυχε, πέτυχε

To γκολ του Παυλίδη που… ξέρανε τους Άγγλους (vid)

Το αριστούργημα του Ιβάν στον καμβά του πόνου…

Μια νίκη από τον Παράδεισο

Έσπασε το ρόδι η Ρεάλ (93-86) – Πήρε το θρίλερ με τη Βίρτους η Βιλερμπάν (87-85)

Σύλληψη 39χρονου γκαλερίστα και δίωξη σε βαθμό κακουργήματος για φονικό τροχαίο στην παραλιακή