Καιρός αύριο: Λίγα σύννεφα με τη θερμοκρασία έως 32 βαθμούς – Πού θα ρίξει βροχή

19:01 - 10/10/2024

Ο καιρός αύριο Παρασκευή 11 Οκτωβρίου θα είναι άστατος με λίγα σύννεφα αλλά και τοπικές βροχές. Η θερμοκρασία θα παραμείνει σε «καλοκαιρινά» επίπεδα. Ο καιρός αύριο σύμφωνα με την πρόγνωση της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας (ΕΜΥ): Στα δυτικά και τα βόρεια λίγες νεφώσεις παροδικά αυξημένες από τις προμεσημβρινές ώρες με τοπικές βροχές κυρίως στα βορειοδυτικά. Στην ... Περισσότερα To άρθρο Καιρός αύριο: Λίγα σύννεφα με τη θερμοκρασία έως 32 βαθμούς – Πού θα ρίξει βροχή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αγγλία - Ελλάδα 0-0 Live: Τρομερή η Εθνική στο Γουέμπλεϊ με γκολ που δεν μέτρησε και τεράστια χαμένη ευκαιρία

Ίνα Ταράντου: Έχω ζήσει και «κακοποίηση» – Ήμουν εγώ και 15 άντρες σε σύσκεψη στην τηλεόραση

Ανδρουλάκης και Δούκας αλληλοκατηγορούνται για το debate που δεν θα γίνει - Τι είπαν για την επόμενη μέρα στο ΠΑΣΟΚ

Τζόκερ κλήρωση 2817: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα

Ο Ντόναλντ Τραμπ ανακοίνωσε πως θα γίνει παππούς – Έγκυος η νεότερη κόρη του, Τίφανι

Νέα επίθεση κατά τρανς γυναίκας: Κουκουλοφόροι της πέταξαν πέτρες στη λεωφόρο Συγγρού: «Ήθελαν να με σκοτώσουν»