Πετράκης: «Ο Παναιτωλικός θα τα δίνει όλα σε κάθε ματς» (βίντεο)

14:20 - 10/10/2024

Για την πορεία του Παναιτωλικού στο φετινό πρωτάθλημα μίλησε ο Γιάννης Πετράκης, που φιλοξενήθηκε στην ΕΡΤ3 και στον «Κόσμο των σπορ». Ο Κρητικός ξεκαθάρισε ότι η ομάδα θα πρέπει να τα δίνει όλα σε κάθε ματς ενώ υπογράμμισε ότι το ζητούμενο για αυτόν είναι η διαρκής βελτίωση. Μεταξύ άλλων ανέφερε για την ομάδα του: «Σαν προπονητής και άνθρωπος την στάση μου την καθορίζω από το τι πιστεύω για τον εαυτό μου, την ομάδα μου και τον στόχο μας. Όχι από τον αντίπαλο. Δεν λέω ότι είμαστε η καλύτερη ομάδα. Θέλω ανεξάρτητα από τον αντίπαλο να έχουμε ενιαία στάση, να τα δίνουμε όλα, να κάνουμε κατάθεση ψυχής και να δούμε μέσα από την διαδικασία αυτή τι έχουμε πάρει. Όσο πιο πολύ δουλεύεις και β

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Ο Μπάλντοκ έπαιζε μαζί τους: Αγγλία-Ελλάδα 1-2 (βίντεο)

Συνεδριάζει την Δευτέρα (14/10) το Δημοτικό Συμβούλιο Θέρμου – Η ημερήσια διάταξη

ΚΚΕ: Ερώτηση για την στελέχωση του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου και του Ειδικού Νηπιαγωγείου Βόνιτσας

Δεν καταργούνται τα «πράσινα» τιμολόγια- Πώς θα γίνει η μετάβαση από το νυχτερινό ρεύμα

Κώστας Λύρος: Δυσμενέστατες για τον Δήμο μας οι εξελίξεις στα ενεργειακά

Εγκαίνια της ετήσιας έκθεσης του εργαστηρίου Τέχνης «myheART» στην Δημοτική Αγορά Αγρινίου