Ετεοκλής Παύλου: «Μου άνοιξαν το αυτοκίνητο, πήραν πράγματα συναισθηματικής αξίας»

14:04 - 10/10/2024

Ο Ετεοκλής Παύλου μέσα από το Breakfast@Star το πρωί της Πέμπτης 10 Οκτωβρίου αποκάλυψε πως άγνωστοι άνοιξαν το αυτοκίνητό του και του πήραν πράγματα συναισθηματικής αξίας. «Είμαι και λίγο φορτισμένος από χθες. Με κλέψανε χθες το βράδυ. Μου κλέψανε το αμάξι. Μου ανοίξανε το αυτοκίνητο. Είδα ότι άνοιξαν το αυτοκίνητο, πήραν πράγματα από μέσα και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ετεοκλής Παύλου – Του άνοιξαν το αυτοκίνητο και του πήραν προσωπικά αντικείμενα: “Είμαι φορτισμένος”

Φορτισμένος ήταν ο Ετεοκλής Παύλου στη σημερινή έναρξη του Breakfast@star καθώς, όπως αποκάλυψε, του άνοιξαν το αυτοκίνητο και του πήραν προσωπικά αντικείμενα. «Είμαι φορτισμένος. Με έκλεψαν χθες το βράδυ. Το αμάξι. Μου άνοιξαν το αυτοκίνητο και παραβιάστηκε ο χώρος μου. Πήραν πράγματα συναισθηματικής αξίας. Το μόνο που μπορώ να πω είναι μακάρι να τα έχετε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Μαντώ: Μιλάει για τα αυτοάνοσα που απέκτησε μετά την απώλεια κιλών

Σκύλος: Τα σημάδια που δείχνουν πως έχει κατάθλιψη

Το παιδί είναι απαραίτητο να τρώει πρωινό;

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Θεωρώ λίγο υπερβολικό που ασχολούνται με την προσωπική μου ζωή»

«Άγιος Έρωτας» – Παρασκευή: Τι θα δούμε στο νέο διπλό επεισόδιο;

Jennifer Lopez: Για πρώτη φορά μιλάει για τον χωρισμό της από τον Ben Affelck – «Μπορώ να πετάω πια μόνη μου»