Μανιάτης στηρίζει Ανδρουλάκη: «Οφείλουμε να του δώσουμε την ευκαιρία να ολοκληρώσει την προσπάθεια»

10:10 - 10/10/2024

Την στήριξή του στον Νίκο Ανδρουλάκη για πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ εκφράζει ο Γιάννης Μανιάτης με μια ανάρτησή του στα social media.  Ο ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ Γιάννης Μανιάτης αναφέρεται και στους δυο υποψηφίους αλλά εκφράζει καθαρά την στήριξή του στον Νίκο Ανδρουλάκη.  Αναφέρει μεταξύ άλλων: «Στις περασμένες ευρωεκλογές είδαμε ξανά το πράσινο στον εκλογικό χάρτη. Απομένουν ... Περισσότερα To άρθρο Μανιάτης στηρίζει Ανδρουλάκη: «Οφείλουμε να του δώσουμε την ευκαιρία να ολοκληρώσει την προσπάθεια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΠΑΣΟΚ: Στηρίζει Ανδρουλάκη ο ευρωβουλευτής Γιάννης Μανιάτης - «Να του δώσουμε την ευκαιρία να ολοκληρώσει την προσπάθεια»

«Είμαι σίγουρος ότι με τη βοήθεια όλων μας, το ΠΑΣΟΚ στις επόμενες εθνικές εκλογές θα σταθεί αντάξιο των ακόμη μεγαλύτερων προσδοκιών που έχουν πλέον οι πολίτες από εμάς», είπε ο ευρωβουλευτής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ανοιχτή στήριξη Μανιάτη σε Ανδρουλάκη: Να του δώσουμε την ευκαιρία να ολοκληρώσει την προσπάθεια

«Είμαι σίγουρος ότι με τη βοήθεια όλων μας και ιδιαίτερα όλων των υποψήφιων Προέδρων, το ΠΑΣΟΚ στις επόμενες εθνικές εκλογές θα σταθεί αντάξιο των ακόμη μεγαλύτερων προσδοκιών που έχουν πλέον οι πολίτες από εμάς», το μήνυμα του Γιάννη Μανιάτη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Εκλογές ΠΑΣΟΚ: Στήριξη Μανιάτη σε Ανδρουλάκη – «Να δώσουμε την την ευκαιρία να ολοκληρώσει την προσπάθεια»

«Με τον Νίκο Ανδρουλάκη με συνδέει βαθιά φιλία και δύσκολοι πολιτικοί αγώνες σε καιρούς σκληρούς, όταν ήμασταν απελπιστικά μόνοι στην προσπάθεια να σώσουμε τη χώρα», υπογράμμισε ο Γιάννης Μανιάτης

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κέλλυ Κελεκίδου για Νίκο Κουρκούλη: Αν έχω κάτι να πω, όχι μόνο για την προσωπική μου ζωή, είμαι εδώ να το ανακοινώσω εγώ

Προς το ακρωτήριο Κανάβεραλ κινείται ο τυφώνας Μίλτον - 3 εκατομμύρια χωρίς ρεύμα - Δεκάδες ανεμοστρόβιλοι και άγνωστος αριθμός θυμάτων

Πληθωρισμός: Στο 2,9% ο πληθωρισμός

Citigroup: Διατηρεί θετική τη σύσταση αγοράς για τις ελληνικές τράπεζες

Διαλυμένο το γήπεδο της Τάμπα από το πέρασμα του τυφώνα Φλόριντα - Αποκαρδιωτικές εικόνες

Γαλλία, Ισπανία και Πορτογαλία στη «δίνη» της καταιγίδας Κερκ: Τουλάχιστον ένας νεκρός, κατολισθήσεις και ζημιές