Παναθηναϊκός – Μπάγερν: Το «τριφύλλι» πενθεί για τον Μπάλντοκ και θέλει το 2/2 στα αποκαλυπτήρια του νέου ΟΑΚΑ

10:10 - 10/10/2024

Δεύτερη “αποστολή” για τον Παναθηναϊκό στη φετινή Euroleague. Η “μάχη” κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου (21:15, newsit.gr, ΝοvaSports 4) γίνεται στα “αποκαλυπτήρια του νέου ΟΑΚΑ, αλλά σε κλίμα πένθους, λόγω του θανάτου του ποδοσφαιριστή των “πρασίνων”, Τζορτζ Μπάλντοκ. Ο Παναθηναϊκός πενθεί για το θάνατο του Τζορτζ Μπάλντοκ, αλλά θέλει να κάνει το 2/2 στη Euroleague -κόντρα ... Περισσότερα To άρθρο Παναθηναϊκός – Μπάγερν: Το «τριφύλλι» πενθεί για τον Μπάλντοκ και θέλει το 2/2 στα αποκαλυπτήρια του νέου ΟΑΚΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κέλλυ Κελεκίδου για Νίκο Κουρκούλη: Αν έχω κάτι να πω, όχι μόνο για την προσωπική μου ζωή, είμαι εδώ να το ανακοινώσω εγώ

Προς το ακρωτήριο Κανάβεραλ κινείται ο τυφώνας Μίλτον - 3 εκατομμύρια χωρίς ρεύμα - Δεκάδες ανεμοστρόβιλοι και άγνωστος αριθμός θυμάτων

Πληθωρισμός: Στο 2,9% ο πληθωρισμός

Citigroup: Διατηρεί θετική τη σύσταση αγοράς για τις ελληνικές τράπεζες

Διαλυμένο το γήπεδο της Τάμπα από το πέρασμα του τυφώνα Φλόριντα - Αποκαρδιωτικές εικόνες

Γαλλία, Ισπανία και Πορτογαλία στη «δίνη» της καταιγίδας Κερκ: Τουλάχιστον ένας νεκρός, κατολισθήσεις και ζημιές