Σωκράτης Φάμελλος: Αδιανόητο να είναι υποψήφιος κάποιος που έχει κάνει εξώδικο στο κόμμα - Θα κάνω ό,τι μπορώ για να σωθεί ο ΣΥΡΙΖΑ

10:01 - 10/10/2024

«Θέλουμε να φέρουμε πίσω τον κόσμο που έχει απογοητευθεί. Το διακύβευμα των εκλογών δεν είναι ποιος θα έρθει πρώτος, αλλά αν υπάρξει ΣΥΡΙΖΑ την επόμενη μέρα», υπογράμμισε ο Σωκράτης Φάμελλος

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φάμελλος: Απαράδεκτο να είναι υποψήφιος κάποιος που έχει κάνει εξώδικο στον ΣΥΡΙΖΑ

Το κόμμα «πρέπει να αλλάξει σελίδα γιατί η προηγούμενη ήταν καταστροφική», δήλωσε ο υποψήφιος πρόεδρος του  ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Φάμελλος: Απαράδεκτο να είναι υποψήφιος κάποιος που έχει κάνει εξώδικο στο κόμμα

Αναφερόμενος στον Στέφανος Κασσελάκης, ο κ. Φάμελλος τόνισε ότι δεν θέλω να μπει η διαγραφή του το τραπέζι. «Εγώ θέλω να διαγραφούν τα λάθη που έχουν γίνει στο κόμμα» είπε .

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Εθνική Αρχή Κυβερνοασφάλειας: Νέος επιχειρησιακός υποδιοικητής ο Δρ. Γιάννης Παυλόσογλου

Black Friday 2024: Πότε πέφτει φέτος - Δέκα συμβουλές για τους καταναλωτές

Όταν ο Κικίλιας έχανε το σουτ live και η Τατιάνα το έβαζε

Καλάθι του Μαθητή: Σε ισχύ μέχρι την Τρίτη 15 Οκτωβρίου - Τα σχολικά είδη που περιλαμβάνει

Από το χώμα στο Μουσείο: Οι συντηρητές του Μουσείου Ακρόπολης δείχνουν στους επισκέπτες μεθόδους συντήρησης των αρχαιοτήτων

Τα Χρώματα της Καλοσύνης: Δωρεάν καινοτόμο πρόγραμμα για σχολεία με 18 παιχνίδια- μαθήματα