Σάκης Κατσούλης: «Ο Τριαντάφυλλος με στενοχώρησε γιατί έμπλεξε την οικογένειά μου στη μεταξύ μας κόντρα»

23:43 - 09/10/2024

Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» έκανε δηλώσεις ο Σάκης Κατσούλης.Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» έκανε δηλώσεις ο Σάκης Κατσούλης.Ο νικητής του Survivor μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη σχέση του σήμερα με τον Τριαντάφυλλο, με τον όποιο είχαν έρθει κοντά μέσα από τη συμμετοχή τους στο ριάλιτι επιβίωσης, στην πορεία όμως τα πράγματα άλλαξαν. «Έχουν γίνει πάρα πολλά, ειπώθηκαν κάποια πράγματα που ήταν πολύ […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Κατσούλης: «Ο Τριαντάφυλλος με στενοχώρησε γιατί έμπλεξε την οικογένειά μου στη μεταξύ μας κόντρα»

Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» έκανε δηλώσεις  ο Σάκης Κατσούλης  την Τρίτη 8/10. Ο νικητής To άρθρο Σάκης Κατσούλης: «Ο Τριαντάφυλλος με στενοχώρησε γιατί έμπλεξε την οικογένειά μου στη μεταξύ μας κόντρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Στο νοσοκομείο 11 Ρουμάνοι εργάτες με συμπτώματα τροφικής δηλητηρίασης

Μαρούσκα Παναγιωτοπούλου: «Έτυχε να δεχθώ κάποιες φορές σεξουαλική παρενόχληση και είχα απελπιστεί»

Βαγγέλης Γάκης: Δοκιμασμένη και αποτυχημένη η επιλογή Ανδρουλάκη – Στηρίζω Χάρη Δούκα

Γιοβάνοβιτς: «Να κάνουμε υπερβάσεις»

Παύλος Κοντογιαννίδης: «Να χαρώ; Να λυπηθώ; Να βρίσω; Να καταραστώ;»

Europe Cup: Ο Σανόγκο «υπέγραψε» τη μεγάλη νίκη του Αμαρουσίου επί της Νόρκεπινγκ