Πάνος Μουζουράκης: Το αλκοόλ σε μικρή ηλικιά «ξεκλείδωσε» τον χαρακτήρα μου, ήμουν πολύ ντροπαλός

23:09 - 09/10/2024

Έγινε μια μεταμόρφωση, σαν να έπεσα στη μαρμίτα, παραδέχεται ο τραγουδιστής

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μουζουράκης: To αλκοόλ ξεκλείδωσε τον άλλο μου χαρακτήρα – Σαν να πήρε ο Αστερίξ το ελιξίριο του

O Πάνος Μουζουράκης το πρωινό της Τετάρτης, έδωσε μία συνέντευξη εφ όλης της ύλης στην εκπομπή του Φώτη Σεργουλόπουλο και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ. Ανάμεσα σε άλλα, ο γνωστός τραγουδοποιός αποκάλυψε πως το αλκοόλ μπήκε από μικρή ηλικία στη ζωή του και ανέδειξε ένα άλλο κομμάτι του χαρακτήρα του. Κατά τη διάρκεια της συνέντευξης, o γνωστός τραγουδοποιός εξομολογήθηκε αρχικά πως «στο σχολείο ήμουν ντροπαλός πάρα πολύ. Δεν μιλούσα σε κανέναν, καθόμουν σε μια άκρη, φοβόμουν να μην ενοχλήσω, έπαιζαν οι υπόλοιποι μπιλιάρδο στην εφηβεία και εγώ τους παρατηρούσα γιατί δεν ήξερα. Παρατηρούσα τα πράγματα για να δω πως πρέπει να επιβιώσω σε αυτόν τον κόσμο». «Δεν ξέρω, είναι πολύ πρωί για να μιλήσ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πάνος Μουζουράκης: «Το αλκοόλ ξεκλείδωσε τον άλλο μου χαρακτήρα, σαν να έπεσα στη μαρμίτα»

Συνέντευξη παραχώρησε ο Πάνος Μουζουράκης στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» της ΕΡΤ.Συνέντευξη παραχώρησε ο Πάνος Μουζουράκης στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» της ΕΡΤ.Ο γνωστός τραγουδοποιός αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, πως το αλκοόλ μπήκε σε μικρή ηλικία στη ζωή του και ανέδειξε μια άλλη πτυχή του χαρακτήρα του. «Στο σχολείο ήμουν ντροπαλός πάρα πολύ. Δεν μιλούσα σε κανέναν, καθόμουν σε μια άκρη, φοβόμουν να μην ενοχλήσω, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πάνος Μουζουράκης: «Το αλκοόλ ξεκλείδωσε τον άλλο μου χαρακτήρα, σαν να έπεσα στη μαρμίτα»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Πάνος Μουζουράκης στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» της ΕΡΤ, το πρωινό […] The post Πάνος Μουζουράκης: «Το αλκοόλ ξεκλείδωσε τον άλλο μου χαρακτήρα, σαν να έπεσα στη μαρμίτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Πέθανε ο Τζορτζ Μπάλντοκ: Συντετριμμένοι οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού στον τόπο της τραγωδίας - Βίντεο και φωτογραφίες

Κέντρικ Λαμάρ: Ετοιμάζεται ντοκιμαντέρ για την κόντρα του με τον Drake

Τζορτζ Μπάλντοκ: Η ιστορία της ζωής του άτυχου ποδοσφαιριστή, που πέθανε μόλις στα 31 του χρόνια

Αν Χάθαγουεϊ: Ζήτησε συγγνώμη από δημοσιογράφο που είχε φέρει σε δύσκολη θέση σε συνέντευξή της

Ινδία: Πέθανε ο Ράταν Τάτα, ο πρώην πρόεδρος του ομίλου Tata – Είχε αγοράσει τη Jaguar και τη Land Rover

Wall Street: Άλμα του Dow κατά πάνω από 400 μονάδες και νέο ρεκόρ για τον S&P 500