Παπαθανάσης για Σπίτι Μου 2: Αυξάνεται στα 50 έτη το ηλικιακό όριο – Μειωμένο κατά 50% το επιτόκιο

20:46 - 09/10/2024

Στις αλλαγές που δρομολογεί η κυβέρνηση σε σχέση με το στεγαστικό πρόγραμμα Σπίτι μου 2, αναφέρθηκε μιλώντας στο Mega ο αναπληρωτής υπουργός Οικονομικών, Νίκος Παπαθανάσης. Ο κ. Παπαθανάσης τόνισε πως πλέον τα εισοδηματικά και ηλικιακά κριτήρια του Σπίτι Μου 2 είναι διευρυμένα. «Το προηγούμενο πρόγραμμα ήταν μέχρι 39 ετών και τώρα είναι για συμπολίτες μας ... Περισσότερα To άρθρο Παπαθανάσης για Σπίτι Μου 2: Αυξάνεται στα 50 έτη το ηλικιακό όριο – Μειωμένο κατά 50% το επιτόκιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Οι ΗΠΑ προειδοποιούν το Ισραήλ να μην κάνει τον Λίβανο όπως τη Γάζα

Ο Αλ Πατσίνο έκοψε τις καταχρήσεις επειδή πάθαινε «μπλακ άουτ» - Τι είπε για τους Ανώνυμους Αλκοολικούς

Νεκρός ο Τζορτζ Μπάλντοκ του Παναθηναϊκού, σοκ στο ελληνικό ποδόσφαιρο

Μαρούσκα Παναγιωτοπούλου: Όλο αυτό που έχει προκληθεί με την Ματούλα Ζαμάνη είναι αστείο

Ο τυφώνας Μίλτον φτάνει αγριεμένος στη Φλόριντα με ανέμους 215 χλμ – Ανεμοστρόβιλοι σαρώνουν την περιοχή

«Eίμαι εκπρόσωπος του Θεού και του Δία!», είπε ο 33χρονος που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου τον θείο του στην Εύβοια