Πρώτη ομιλία Ριμπάλτα στους παίκτες: «Είμαι εδώ να βοηθήσω, ότι πρόβλημα έχετε να μου το λέτε»

19:51 - 09/10/2024

Η πρώτη ομιλία του νέου Διευθυντή Ποδοσφαίρου της AEK Χαβιέρ Ριμπάλτα προς τους ποδοσφαιριστές της Ένωσης. Ο Χαβιέρ Ριμπάλτα αποτελεί εδώ και κάποιες ώρες τον νέο Διευθυντή ποδοσφαίρου της ΑΕΚ. Ο Καταλανός μετά την επίσημη ανακοίνωση της πρόσληψής του βρέθηκε στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα μαζί με τον Μάριο Ηλιόπουλο και είχε την πρώτη του […] The post Πρώτη ομιλία Ριμπάλτα στους παίκτες: «Είμαι εδώ να βοηθήσω, ότι πρόβλημα έχετε να μου το λέτε» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο aek1924.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ριμπάλτα στους παίκτες της ΑΕΚ: «Είμαι εδώ για να σας βοηθήσω όλους»

Τα πρώτα λόγια του Χαβιέρ Ριμπάλτα στους παίκτες της ΑΕΚ μετά την ανακοίνωσή του ως διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος.

Διαβάστε το στο in.gr

Ομιλία Ριμπάλτα σε Αλμέιδα και παίκτες: «Ό,τι πρόβλημα έχετε, να έρχεστε αμέσως να μου το λέτε»

Ομιλία προς τους ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ και τον Ματίας Αλμέιδα είχαν σήμερα το πρωί στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα ο Χαβιέρ Ριμπάλτα μαζί με τον Μάριο Ηλιόπουλο. Ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ ΑΕΚ είπε χαρακτηριστικά προς τους ποδοσφαιριστές: «Είναι μεγάλη μέρα για την ΑΕΚ σήμερα. Έχουμε μαζί μας έναν σημαντικό άνθρωπο του ποδοσφαίρου που ξέρει τη … Continued Το άρθρο Ομιλία Ριμπάλτα σε Αλμέιδα και παίκτες: «Ό,τι πρόβλημα έχετε, να έρχεστε αμέσως να μου το λέτε» εμφανίστηκε πρώτα στο ο Φίλαθλος.

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek1924.gr

Όλο το αγωνιστικό πρόγραμμα των Ακαδημιών της ΑΕΚ

Χωρίς προβλήματα η προπόνηση της ΑΕΚ – Ρεπό το Σαββατοκύριακο

Oμπράντοβιτς για το 0-2 της Παρτιζάν: «Όλα θα πάνε καλά, πιστεύω στην ομάδα»

Βαλμπουενά: «Η ηλικία είναι μόνο ένας αριθμός – Ενδιαφέρουσα πρόκληση η Athens Kallithea»

Στενός φίλος του Μπάλντοκ: «Ο Τζορτζ βρισκόταν στην καλύτερη φάση της ζωής του»

Έχει σηκώσει μανίκια και έχει ξεκινήσει δουλειά ο Ριμπάλτα