Η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε σε δημοσίευμα για την εκπομπή της: Εμένα φέτος δεν θα με ταράξετε με τίποτα

19:39 - 09/10/2024

Η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους και να ξεκαθαρίσει πως η αρχισυντάκτρια της εκπομπής της δεν έχει αποχωρήσει. Όπως είπε χαρακτηριστικά, όσο κι αν κάποιοι προσπαθούν να την ταράξουν, εκείνη δεν θα ταραχθεί. «Είμαι σε μια πολύ καλή φάση της προσωπικής και της επαγγελματικής μου ζωής και όλο το Σαββατοκύριακο διάβαζα κάτι που με ενόχλησε πολύ, παρόλο που δεν μας πήρε ένας τηλέφωνο να μας ρωτήσει. Ότι αποχώρησε η αρχισυντάκτριά μας. Ξεκίνησε από τη “Real News” αυτό και παρακαλώ να μην τα αναπαράγουν σοβαρά sites», είπε αρχικά η παρουσιάστρια. «Έγραψαν ότι αποχώρησε η αρχισυντάκτρια της εκπομπής, η Φλωρεντία, κάτι το οποίο δεν ισχύει, λόγω χαμηλών π

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Γιατί ο Λουτσέσκου έφυγε από το σπίτι του – Φημολογία για μεταγραφή Ντεσπόντοφ

Η Φλόριντα προετοιμάζεται για τα χειρότερα ενόψει του κυκλώνα Μίλτον, live η πορεία του – «Όλοι οι Έλληνες είναι σε απελπισία»

Το Mini Cooper Cabrio του 2025 έρχεται με νέο αέρα και σε τρεις εκδόσεις

Χουρδάκης: Η επιλογή μου για τη Διάσκεψη των Προέδρων δεν σηματοδοτεί δημιουργία κοινοβουλευτικής ομάδας

Προειδοποιεί το Ισραήλ: Τα αντίποινα εναντίον του Ιράν θα είναι «θανατηφόρα και αναπάντεχα» – «Ακατάπαυστα τα χτυπήματα στη Χεζμπολάχ»

Η Ισπανία καλεί το Ηνωμένο Βασίλειο να υπογράψει συμφωνία για το Γιβραλτάρ πριν από τους νέους ταξιδιωτικούς ελέγχους της ΕΕ