Κατερίνα Στικούδη: Μού έλεγαν ότι άργησες να τα χάσεις τα κιλά στη δεύτερη εγκυμοσύνη

11:10 - 09/10/2024

“Δηλαδή, έχουμε σαν μητέρες να ζήσουμε τη διαδικασία της γέννας, να επανέλθουμε σωματικά και ψυχικά κι έχουμε ένα χρονόμετρο που μετρά δίπλα σε πόσες ημέρες θα επανέλθουμε;” δήλωσε η Κατερίνα Στικούδη. Η Κατερίνα Στικούση ήταν καλεσμένη στη Happy Day με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή και μίλησε για τα σχόλια που άκουσε για τα κιλά του γιου ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Στικούδη: Μού έλεγαν ότι άργησες να τα χάσεις τα κιλά στη δεύτερη εγκυμοσύνη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Κατερίνα Στικούδη απαντά στα σχόλια για τα κιλά που πήρε στη δεύτερη εγκυμοσύνη: Μην κρίνεις για να μην κριθείς

Έχουμε να ζήσουμε τη διαδικασία της γέννας κι έχουμε κι ένα χρονόμετρο δίπλα που μετρά σε πόσες μέρες θα επανέλθουμε, πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Στικούδη: "Μου έλεγαν ότι άργησα να χάσω τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης - Ο καθένας θα είναι όπως θέλει"

Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε στην Σταματίνα Τσιμτσιλή για το bullying που δέχεται τόσο η ίδια όσο… και ο 8 μηνών γιος της για το βάρος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στικούδη: «Μου έλεγαν ότι άργησα να χάσω τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης – Ο καθένας θα είναι όπως θέλει»

Η Κατερίνα Στικούδη έδωσε σήμερα (09/10) συνέντευξη στο Happy Day.Η Κατερίνα Στικούδη έδωσε σήμερα (09/10) συνέντευξη στο Happy Day.Ειδικότερα, η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε στην Σταματίνα Τσιμτσιλή για το bullying που δέχεται τόσο η ίδια όσο… και ο 8 μηνών γιος της για το βάρος. «Αυτό που το πας; Μπούλινγκ στα βρέφη; Αυτό με σόκαρε. Έβγαινα στην παραλία και με “ζύγιζαν” με τα μάτια τους […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Στικούδη: «Μου έλεγαν ότι άργησα να χάσω τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης – Ο καθένας θα είναι όπως θέλει»

Η Κατερίνα Στικούδη βρέθηκε το πρωί της Τετάρτης 9 Οκτωβρίου στην παρέα του Happy Day. Η To άρθρο Κατερίνα Στικούδη: «Μου έλεγαν ότι άργησα να χάσω τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης – Ο καθένας θα είναι όπως θέλει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Σοκ στη δοκιμασία αποχώρησης – Ήθελε να σκάψει άλλων τον λάκκο και έπεσε μέσα η ίδια

Αμερικανικές κυρώσεις στον πετροχημικό τομέα του Ιράν για την επίθεση της 1ης Οκτωβρίου στο Ισραήλ

Nations League: Νίκη για Γερμανία, ισοπαλία η Ολλανδία – Βασικοί με τις Εθνικές τους Στρακόσια, Ελίασον και Ίνγκασον

Συγκλόνισε στο Καλλιμάρμαρο ο Φοίβος Δεληβοριάς με το τραγούδι που αφιέρωσε στους γονείς των θυμάτων των Τεμπών

Βαθμολογία Euroleague: O Παναθηναϊκός στην 1η θέση, πρώτη νίκη για τον Ολυμπιακό

Άννα Καψάλη: Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου πάχυνε λίγο – Οι γυναίκες με καμπύλες είναι στη μόδα