Κώστας Καζάκας: Έλεγα «Θεέ μου, ας είναι το διαβατήριό μου, για να μείνω πια για πάντα στην Ελλάδα»

08:37 - 09/10/2024

Ο Κώστας Καζάκας ευχαρίστησε δημόσια τους Ρέππα – Παπαθανασίου και μίλησε για την καριέρα και την οικογένειά του, στον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Καλεσμένος στο “The 2Night Show” βρέθηκε ο Κώστας Καζάκας παραχωρώντας μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξης στον Γρηγόρη Αρναούτογλου με αφορμή τη συμμετοχή του στο νέο σίριαλ του ΑΝΤ1, «VΙΠ – Καλά Γεράματα». Όπως ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Καζάκας: Έλεγα «Θεέ μου, ας είναι το διαβατήριό μου, για να μείνω πια για πάντα στην Ελλάδα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Χατζής (ΠΟΞ): «Δεν είναι ώρα για να φορολογούμε τα έσοδα»

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Ο Φειδίας Παναγιώτου με κάνει να αισθάνομαι ντροπή, τραγικό που είναι στην Ευρωβουλή»

Ηλεκτρικό ρεύμα: Έρχονται τα πορτοκαλί τιμολόγια για τις επιχειρήσεις και τα διζωνικά για τα νοικοκυριά

«O τυφώνας Μίλτον είναι ο 4ος ισχυρότερος στον Ατλαντικό» - Η ανάρτηση του Θοδωρή Κολυδά

Το Ισραήλ αναχαίτισε «δύο βλήματα» από τον Λίβανο – «Απωθήσαμε δύο απόπειρες διείσδυσης των IDF» λέει η Χεζμπολάχ

Έρχεται τον Νοέμβριο η νέα ταινία «Moana 2» - Δείτε το νέο τρέιλερ